Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

Slavoj Trebišov opäť neudržal vedenie

Sportnet|Publikované 4. nov 2008 o 23:00

Po sérii piatich zápasoch bez víťazstva sa chce s jesennou časťou rozlúčiť domácim víťazstvomTREBIŠOV. Futbalisti Trebišova druhýkrát za sebou

Po sérii piatich zápasoch bez víťazstva sa chce s jesennou časťou rozlúčiť domácim víťazstvom

TREBIŠOV. Futbalisti Trebišova druhýkrát za sebou remizovali 1:1. Po domácej deľbe bodov v susedskom derby s Vranovom nad Topľou tentoraz rovnaký výsledok uhrali aj v nedeľu na ihrisku prešovskej rezervy. Zaujímavé je, že v oboch prípadoch bol strelcom gólov Slavoja útočník Martin Aľušík.

Jeden mu neuznali

Útočník Slavoja bol v nedeľu pri chuti, okrem jedného gólu mu ďalší neuznali. "Ešte v prvom polčase som sa presadil hlavou, ale rozhodcovia videli údajný faul a gól neplatil. Potom som sa už regulárne presadil na začiatku druhého polčasu po centri Emila Lukáča. Len škoda, že sme vedenie opäť neudržali a napokon znovu remizovali 1:1," povedal trebišovský útočník Martin Aľušík.

Séria bez víťazstva

Slavoj nevyhral už v piatom zápase za sebou, pred spomínanými remízami prehral v Žiari nad Hronom (2:0), remizoval doma s Dolným Kubínom (0:0) a body si delil aj v Turčianskych Tepliciach (1:1). Naposledy vyhral doma ešte v 9. kole so Spišskou Novou Vsou (2:1). "Je mi ľúto, že sme už dlho nedokázali zabodovať naplno, zvlášť v zápasoch, v ktorých vedieme a napokon ich neudržíme. Akoby sme sa po získaní náskoku zľakli úspechu. Možno sme však v posledných dvoch zápasoch mali aj trošku smoly, pretože s Vranovom nad Topľou sme inkasovali z nechytateľného priameho kopu a v Prešove zo situácie zaváňajúcej postavením mimo hry," doplnil rodák zo Sniny.

Rozlúčiť sa víťazstvom

V sobotu o 13.30 hod. Slavoj hostí doma Starú Ľubovňu, súpera, s ktorým ešte v minulej sezóne bojoval na prvoligovej úrovni. Teraz je jeho tabuľkovým súperom, naposledy však doma vybuchol s rezervou Banskej Bystrice vysokou prehrou 0:4. "Samozrejme, s prvou časťou súťaže by sme sa všetci chceli rozlúčiť trojbodovým ziskom. Stará Ľubovňa napriek poslednej vysokej prehre nebude ľahkým súperom, my však máme vlastné ciele a tie chceme potvrdiť trojbodovým ziskom," dodal M. Aľušík.

JAROSLAV ČÚRNY

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.