Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

Slávia TU je bez straty bodu

Sportnet|Publikované 29. sep 2014 o 22:00

Výsledky futbalových súťaží v oblastiach Košice - mesto a Košice - okolie.

Košice

I. trieda - 5. kolo:

Poľov - Slávia TU Košice 0:3, G: Hlivák 3 (1 z 11 m),

Košická Belá - Kavečany 0:1, G: Mitro,

Athletico Košice A - Athletico Košice B 2:5, G: Minor, Bielický - Kováč 2, Pakos (11 m), Kuruc 2.

1. Slávia TU KE 5 5 0 0 17:5 15
2. Athletico KE B 5 4 0 1 17:8 12
3. Krásna 4 3 0 1 22:3 9
4. K. Belá 4 1 0 3 7:9 3
5. Poľov 4 1 0 3 5:11 3
6. Kavečany 4 1 0 3 4:12 3
7. Athletico KE A 4 0 0 4 3:27 0

Košice-okolie

I. trieda - 8. kolo:

Veľká Ida - Trstené p/H 5:1, G: Slatina 2, Sinovický 2, Sivák - Kočiš,

Kechnec - Koš. Oľšany 2:2, G: Majoroš 2 - Cingili, Veréb,

Perín - Tatran Jasov 9:1, G: Kováč 2, Koribanič 3, Vinter, Barényi, Szendrey 2 - Dzurik,

Bidovce - Ruskov 4:1, G: Takáč 3, Servila - Guľa,

AC Jasov - Valaliky 1:0, G: Paulinsky,

Svinica - Kysak 2:0, G: Šuchta 2,

Mokrance - Budimír 7:1, G: Petro 2, Kuru 2 (1 z 11m), Horváth, Rybár 2 - Mackanič.

1. Perín 8 7 1 0 44:7 22
2. Bidovce 8 7 1 0 27:7 22
3. Svinica 8 5 1 2 20:18 16
4. V. Ida 8 5 0 3 23:18 15
5. K. Oľšany 8 4 2 2 21:15 14
6. Kechnec 8 3 3 2 25:17 12
7. Trstené p/H 8 4 0 4 14:25 12
8. Kysak 8 3 2 3 19:21 11
9. AC Jasov 8 3 1 4 17:20 10
10. Mokrance 8 2 2 4 13:17 8
11. Valaliky 8 2 1 5 16:16 7
12. Budimír 8 2 0 6 11:23 6
13. T. Jasov 8 1 2 5 11:24 5
14. Ruskov 8 0 0 8 10:43 0

II. trieda – 6. kolo: Paňovce – Kecerovce 3:3, Dvorníky Včeláre – Byster 5:1, Seňa – Slanská Huta 1:0, Rudník – Nová Polhora 1:3, Zdoba – Blažice 5:0.

1. Zdoba 6 5 1 0 26:7 16
2. Vyš. Myšľa 5 5 0 0 15:3 15
3. Paňovce 6 3 2 1 24:11 11
4. N. Polhora 6 3 1 2 18:9 10
5. Ždaňa 5 3 0 2 17:10 9
6. Dvorníky 6 3 0 3 23:21 9
7. Kecerovce 6 2 2 2 13:10 8
8. Seňa 6 2 1 3 8:23 7
9. Byster 6 1 3 2 13:14 6
10. Rudník 6 1 1 4 10:20 4
11. Blažice 6 0 3 3 9:25 3
12. Sl. Huta 6 0 0 6 0:23 0

III. trieda – 6. kolo: Slovan B-Roma – Roma Moldava n/B 2:3.

Dorast I. A trieda – 6. kolo: Ruskov – Rozhanovce 1:2, Budimír – Athletico Košice 3:2.

Dorast I. B trieda – 4. kolo: Haniska – Turňa n/B 0:10, Kokšov Bakša – Veľká Ida 3:4.

Žiaci I. A trieda – 6. kolo: Vyš. Opátske – Budimír 1:0, Kysak – Vyš. Myšľa 4:3, Pyramída Košice – Trstené p/H 6:1, Ťahanovce – Ruskov 3:2, Svinica – Valaliky 6:2.

1. Vyš. Opátske 6 6 0 0 39:3 18
2. Pyramída KE 5 5 0 0 28:1 15
3. Vyš. Myšľa 6 4 1 1 30:13 13
4. Kysak 6 3 0 3 11:10 9
5. Budimír 6 2 2 2 9:8 8
6. Svinica 5 2 1 2 12:16 7
7. Ťahanovce 4 2 0 2 13:19 6
8. Ruskov 6 1 0 5 6:23 3
9. Trstené p/H 6 0 1 5 4:23 1
10. Valaliky 6 0 1 5 9:45 1

Žiaci I. B trieda – 4. kolo: Sokoľany – Perín 9:0.

Minižiaci II. trieda – 6. kolo: Ďurkov – Seňa 2:0, Byster – Zlatá Idka 2:0, Rozhanovce – Kalša 0:6.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.