Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Šláger: Victória- GS´ 52 0:10!

Sportnet|Publikované 2. dec 2003 o 23:00

Michalovce Excelent cup mestská hokejová liga v ľadovom hokeji v Michalovciach pokračovala súbojmi dvanásteho kola. Veľké prekvapenie sa zrodilo v

šlágri, v ktorom Victória nečakane inkasovala od vedúceho tímu GS´ 52 tucet gólov. Darilo sa aj hráčom Excelentu, ktorý zdolal Transmilk 8:2, nuž a naprázdno nevyšli ani Bieli vlci, tí pre zmenu tesne zdolali Gasstars.

Excelent Transmilk 8:2 (4:0;3:0;1:2 )

Domáci po minulotýždňovej tesnej prehre zapli od začiatku zápasu na plný výkon a po prvých desiatich minútach vyhrávali 3:0.V druhej a tretej tretine pokračovali vo svojom výkone a až v posledných minútach zápasu, vedomí si výrazného náskoku, dovolili hosťom skorigovať výsledok. Góly: Ferko, Eštok 3, Sciranka, Blahuta - Ivančo 2. Rozhodovali: Petruška a Šandrej.

Gasstars Bieli vlci 2:3 (1:2;0:1;1:0 )

Bieli vlci pokračujú vo víťaznom ťažení a už vo štvrtom zápase nenašli premožiteľa. Domáci sa síce náhodným gólom Vasiľka ujali v 3. minúte vedenia, ale hostia dokázali ešte do konca prvej tretiny gólmi Sibala a Košča otočiť skóre vo svoj prospech. V druhej a tretej tretine sa viac bojovalo ako hralo, no "vlci" vydreté víťazstvo udržali.

Góly: Vasiľko, Hurajt - Koščo 2, Sibal. Rozhodovali: Petruška a Šandrej.

Victória GS´ 52 0:10 (0:3;0:3;0:4)

Domáci nastúpili na zápas s náhradným brankárom, ktorý mal za sebou predchádzajúci náročný zápas. Od začiatku stretnutia bolo zrejmé kto je "pánom" na ľadovej ploche a ako pribúdali minúty, tak padali aj góly do siete domácich. Hráči Victórie, aj napriek snahe nedokázali odvrátiť hrozivo narastajúce skóre, ktoré sa napokon zastavilo na čísle 10. Góly: Bujdoš 4, Jakub, Uhľar, Janák, Vanca, Andrejov, Lupjan. Rozhodovali: Petruška a Šandrej.

7.Transmilk 10 0 1 9 22:76 1

Poradie strelcov po 12. kole: Huňady P. 28, Hercik 23, Bujdoš 19.

V zajtrajšom 13. kole sa stretnú: Devils Bieli vlci,Excelent Victória,Transmilk Gasstars. GS´ 52 má voľno.