Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Šláger v Kravanoch, kde sa predstaví líder z Mlynčekov

Sportnet|Publikované 10. okt 2002 o 22:00

Poprad - Zdá sa, že tohtoročná najvyššia okresná futbalová súťaž bude dramatická až do samotného záveru jesennej časti. Po úvodných deviatich kolách

je totiž poradie na vrchných priečkach neskutočne vyrovnané. Zaostáva iba dvojica tímov, ktorú už zrejme súboj o záchranu neminie. Posledná Mlynica na svoj premiérový bodový zápis stále čaká a predposledné Huncovce strácajú na dvanástu priečku päť bodov. Lučivná, ktorá je na spomínanej dvanástej pozícii zaostáva naopak za vedúcim miestom iba o šesť bodov, čo je nezvyčajným zistením. Poradie na prvých priečkach sa mení každým kolom a aj teraz je veľmi ťažké predpovedať, ktorý tím bude po nedeľňajšom desiatom kole na čele tabuľky. Momentálne patrí pozícia lídra prekvapujúco nováčikovi z Mlynčekov. Ten po víťazstve v uplynulom kole doma nad Strážami (2:1) vedie pelotón s jednobodovým náskokom pred Veľkým Slavkovom, ktorý po prvej prehre sezóny v Kravanoch neuspel ani doma proti Jánovciam. V tesnom závese číhajú ďalší prenasledovatelia Kravany, Spišské Bystré a ďalší. Najväčším prekvapením minulého kola bola práve prehra Veľkého Slavkova s Jánovcami, nečakala sa ani remíza Hôrky na domácej pôde so Spišskou Teplicou. V zostávajúcich piatich dueloch boli úspešnejšie domáceho kolektívy. Mladý tím Ľubice si poradil s Kravanmi (3:1), Spišská Belá s Lučivnou (4:0), Spišský Štvrtok si poradil s Mlynicou (3:0) a Huncovce so Spišským Bystrým (2:1).

Šlágrom desiateho kola je súboj v Kravanoch, kde privítajú lídra z Mlynčekov. Mužstvo s najlepším útokom, Jánovce, hostia na svojom ihrisku Spišské Bystré. Celok s najstabilnejšou a najkvalitnejšou obranou, Veľký Slavkov, sa pokúsi pred svojimi divákmi v zápase proti Ľubici rehabilitovať za uplynulé dve prehry. V zostávajúcich dueloch si zmerajú sily tieto dvojice: Mlynica - Huncovce, Spišská Teplica - Spišský Štvrtok, Lučivná - Hôrka a Stráže - Spišská Belá.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.