Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

Šláger na pôde vedúceho celku tabulky vo Velkom Slavkove, kde hostia Stráže

Sportnet|Publikované 20. sep 2002 o 22:00

Poprad Jesenná cast najvyššej okresnej futbalovej sútaže sa zajtra prehupne do svojej druhej polovice. Po odohranom poltucte kôl je situácia na

špici tabulky nesmierne vyrovnaná a vedúce kvarteto od seba oddelujú iba dva body. Jediným tímom bez prehry je Velký Slavkov, ktorý má impozantné skóre 12:1! Inkasovat v šiestich zápasoch jediný gól, to je skutocne chvályhodná skutocnost. Najväcšími prenasledovatelmi lídra sú Spišské Bystré a prekvapujúco i obaja novácikovia, Stráže a Mlynceky. Mužstvom s najlepšou ofenzívou sú doposial Kravany, ktoré nasúkali svojim súperom úctyhodných 21 gólov, co robí priemer viac ako tri presné zásahy na jedno stretnutie. Naopak, najhorší útok majú Mlynicania, ktorých skóre 3:29 hovorí velmi negatívnou recou. Ani v poslednom kole nebola núdza o prekvapenia. Najväcšie sa zrodilo v Strážach, kde domáci necakane prehrali s Kravanmi 1:2. Gólové hody videli fanúšikovia opät v Mlynici, kde však hostitelia nestacili tentoraz na Mlynceky a podlahli im hladko 1:5. Plný bodový zisk si z ihriska súpera priviezol aj Velký Slavkov, ktorý triumfoval v Lucivnej (0:2). V zostávajúcich štyroch stretnutiach boli úspešnejšie domáce kolektívy. Jánovce nadelili Spišskému Štvrtku poltucet, ked vyhrali 6:1, z najtesnejšieho triumfu sa tešili v Spišskej Teplici, kde si poradili s Lubicou (2:1) a zhodné skalpy získali Spišské Bystré proti Spišskej Belej a Huncovce proti Hôrke (2:0).

Jednoznacným šlágrom zajtrajšieho siedmeho kola je súboj vedúceho Velkého Slavkova proti tretím Strážom. Zaujímavý zápas sa crtá v Hôrke, kde domáci baníci privítajú na svojom ihrisku Spišské Bystré. Prvý bodový zisk v sezóne sa pokúsia vybojovat Mlynicania, pravda na pôde v Spišskej Belej to bude úloha viac ako nárocná. Stretnutie priamych susedov v tabulke uvidia diváci v Lubice, kde hostia Lucivnú. V zostávajúcich dueloch si zmerajú sily Kravany s Jánovcami, Mlynceky so Spišskou Teplicou a Spišský Štvrtok s Huncovcami.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.