Pondelok, 18. január, 2021Meniny má Bohdana

Skvelý triumf Krompašanov na Majstrovstvách Slovenska v duatlóne

Sportnet|Publikované 30. sep 2002 o 22:00

Spišská Nová Ves - Uplynulý víkend sa slovo duatlón skloňovalo v Krompachoch vo všetkých pádoch. Z poverenia Slovenskej triatlonovej únie usporiadal

v sobotu a nedeľu miestny TDM klub Krompachy v súčinnosti s mestom Krompachy Majstrovstvá Slovenska v duatlóne družstiev. Tie boli zároveň 9. ročníkom Krompašského jarmočného duatlonu, ako aj Majstrovstvami okresov Spišská Nová Ves, Gelnica a Levoča. Výrazný úspech zaevidovali na tomto podujatí duatlonisti MŠK TDM Krompachy. V sobotu získali v súťaži pätnástich zúčastnených družstiev, okrem iných aj z družobného mesta Rymařov, prvenstvo v kategórii mužov. O deň neskôr slávili triumf v silnej konkurencii 64. pretekárov opäť krompašskí reprezentanti.

Výsledky v jednotlivých kategóriách: sobota: súťaž družstiev v behu na 2. a 3 km + cyklistika na 10 km: juniori - 1. ŠK Atom Levice A, 2. Trian ŠK UMB Banská Bystrica, 2. ŠK Atom Levice B. Muži: 1. MŠK TDM Krompachy, 2. Trian ŠK UMB Banská Bystrica, 3. ŠK Stará Bystrica A.

Nedeľa, súťaž jednotlivcov v behu na 2,5 a 5 km + cyklistika na 18 km. Juniorky: 1. Jana Poláčiková (Atom Levice), 2. Zuzana Ďuranová (Žilina), 3. Júlia Styková (B. Bystrica). Juniori: 1. Martin Urbanovský (Triklub Bratislava), 2. Matej Cagáň (Atom Levice), 3. Tomáš Jurovič (Žilina). Ženy: 1. Mária Kuriačková (Atom Levice), 2. Jana Baronová (Nitra), 3. Zuzana Poláčiková (Atom Levice). Muži: 1. Martin Holečko (MŠK TDM Krompachy), 2. Stanislav Kubík, (MŠK TDM Krompachy), 3. Emil Hrnčiar (Donovaly). Veteráni: 1. Ladislav Péli (Multisport Košice), 2. Pavol Šimášek (Stará Bystrica), 3. Roman Martinčík (B. Bystrica), 4. Imrich Holečko (MŠK TDM Krompachy).

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.