Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

Skupina S-V

Sportnet|Publikované 9. nov 2003 o 23:00

Stropkov "B" - Brekov - odohrá sa 28. 3. 2004, R: Hudák; Stakčín - Zubné 2:1 (2:1), G: T. Diňa 2 (1 z 11 m) - Hlohinec, D: 150, R: Hurný, ŽK: T.

Kroka, Obšatník - Zvalčák, Karandušovský, M. Sima; Soľ - Udavské 4:1 (4:1), G: Nemčík 2, Bugnár, Kalinič - Max, D: 350, R: Ruščanský, ŽK: bez kariet; D: Klčovo - Jasenov 2:0 (2:0), domáci nenahlásili R: E: Hegedüs; Hlinné - Zamutov 3:1 (3:0), G: Fedor 2, R: Veliký - Bajus, D: 200, R: Friga, ŽK: R. Veliký, Širák - Hrubovský; Hažín - Medzilaborce 8:1 (3:0), G: Nazad 2, Tokár 2, Berdák, Gabak, Krivjančin, Baláž - R. Albičuk, D: 150, R: Kohl, ŽK: P. Kopáč, Bešan - Cichý; Košarovce - Sačurov 1:0 (1:0), G: Oleksík, D: 200, R: Kavčák, ŽK: Sabol - Bereš.

TABUĽKA

1. Brekov1392232:1229

2. Hlinné1482442:2626

3. Košarovce1480627:2324

4. Jasenov1473419:1924

5. Hažín1472534:2723

6. Udavské1472518:2123

7. Zubné1462634:2520

8. Soľ1462634:3620

9. Stakčín1454524:2419

10. Dl. Klčovo1453625:2318

11. Stropkov B1342723:2514

12. Zámutov1442820:3614

13. Sačurov1433818:3012

14. Medzilaborce14311019:4210

Skupina S-Z

Štrba - Š. Dravce 4:1 (2:0), G: Kavka 2, Jackovič, Čunderlík, - M. Bujňák, D: 300, R: Guballa, ŽK: Petras, Macko, Jackovič - Mišenčík; Kendice - Sp. St. Ves 2:0 (2:0), G: Kočiško, Korinko, D: 150, R: Goč, ŽK: Fečo, Ivanecký - Kovalčík, ČK: Ovčárik; Podolínec - Pušovce 2:4 (1:0), G: Dijas, Kolumber - Dvorožňák 2, Tóth, Želinský, D: 150, R: Šleboda, ŽK: Merkovský (Pušovce); Plaveč - Miklušovce 2:1 (1:0), G: Vápeník, Čislovský - Hudák (11 m), D: 200, R: Žiga, ŽK: M. Kolesár - Čelovský, Petrenčák, J. Bajdoš, Adam Kimák, ČK: P. Zajac (Plaveč); Kružlov - Š. Michaľany 1:0 (0:0), G: S. Kunst, D: 120, R: Franko, ŽK: M. Tomko 2 (Š. Michaľany), ČK: M. Tomko (Š. Michaľany); Hranovnica - Sp. Podhradie 1:2 (0:1), - domáci nenahlásili, R: M. Onofrej; M. Lipník - Raslavice 3:0 (2:0), G: Lipčák, Marcinek (vlastný), Hnát, D: 100, R: Saxa, ŽK: Hnát, Firta, Gladiš, Kačmarčík - Ondek; Ľubica - Záborské 2:0 (1:0), G: Krempaský, M. Kaprál, D: 240, R: Pekár, ŽK: Gelata, Ivančák - Valent, Kolivoška.

TABUĽKA

1. Sp. Podhradie16141144:1043

2. Pušovce16103346:2233

3. Ľubica1693437:2330

4. Štrba1683531:2127

5. Š. Dravce1690726:2927

6. Plaveč1682622:1626

7. Raslavice1681746:3225

8. Kendice1681732:2725

9. Hranovnica1681734:3125

10. M. Lipník1672732:3123

11. Záborské1662819:2620

12. Miklušovce1654722:2119

13. Š. Michaľany1654716:2019

14. Kružľov16421014:4514

15. Sp. St. Ves16231114:349

16. Podolinec16021414:612

Skupina J-V

Haniska - Streda n/Bodrogom 0:2, G: Mulidroň, Gergely, D: 100, R: J. Staško, ŽK: bez kariet;, K. Olšany - V. Revištia - odohrá sa 28. 3. 2004, R: Koľ; Čičarovce - Buzica 1:0 (1:0), G: Baňačky, D: 200, R: Lenková, ŽK: Bartoš, Kmecko, Fifík, Kubajda, Janocko (Buzica); Michaľany - Hatalov 4:2 (2:1), G: M. Elek, Takáč, R. Kulín, Vasiľ - J. Dorčák, Kurták, D: 200, R: Čerevka, ŽK: Varguška - P. Dorčák, Trungel; Rešica - Valaliky 7:1 (3:0), G: Tobák 2,Danko, Tomašiak, Murňák, Bodnár, Lendacký - Mako, D: 250, R: Pačurek, ZK: Timko (Valaliky); Borša - Medzev 3:0 (3:0), G: M. Nagy, Palsovič 2, D: 250, R: Vojtko, ŽK: Gašpar, Eiben (Medzev); Plechotice - Nacina Ves 1:0 (0:0), G: Mačaj, D: 77, R: Kocúr, ŽK: Geroč (Plechotice).

TABUĽKA

1. Rešica1493239:1530

2. Michaľany1482427:1626

3. Borša1473429:1524

4. Buzica1472528:1723

5. Čičarovce1472525:2723

6. V. Revištia1371534:2122

7. Hatalov1471630:2722

8. Streda1456319:1621

9. Naciná Ves1462630:2620

10. Medzev1460824:2818

11. Valaliky1441916:4413

12. Haniska1433822:3412

13. Plechotice14401015:3812

14. Koš. Olšany1332816:3011

Skupina J-Z

Harichovce - Prakovce 2:1 (2:0), G: Janečka R. 3 - Vaškovič, D: 100, R: M. Tomček, ŽK: Silla, Vaškovič, Kuchta, Slovinský, Jano (pr.); Sp. Vlachy - Smižany 2:2 (0:0), G:Žiga 2 - Peklanský, Kašický, D: 300, R: Džima, ŽK: Žiga, Mitrik - Suslov, Stašík, Kapsdofer; Šaca - Kr. Podhradie 1:0 (1:0), G: Sedeďa, D: 100, R: Burcák, ŽK: Meszner, Štefan (obaja Kr. Podhradie); N. Myšľa - Chrasť 2:1 (1:1), G: Jánošík, Feke - Dirda, D: 100, R: Kostík, ŽK: Sedlák - P. Ševčík, Sopkovič; Helcmanovce - Nálepkovo 1:0 (1:0), G: V. Zmij, D: 150, R: Čižmár, ŽK: Kuchár - Göllner; Ťahanovce . V. Opátske 4:2 (3:2), G: Človečko 2 (1 z 11 m), Halász, Šimčík - Petrakovič (vlastný) Merikovský, D: 70, R: Reňo, ŽK: Petrakovič - Mikloš, Marikovský, Šuchter, ČK: Koch (V. Opátske); V. Folkmar - Štítnik 4:1 (2:1),G: Cmor, Janiga, Rindoš, Fabrici - M. Galo, D: 200, R: Lang, ŽK: Bordaš - Beke, Gonos.

TABUĽKA

1. Šaca14112125:1135

2. Smižany1484241:1528

3. V. Folkmár1481537:2125

4. Harichovce1471626:1822

5. Sp. Vlachy1471621:2322

6. Chrasť1463526:1821

7. Štítnik - K.T.1455427:2320

8. Helcmanovce1462624:2420

9. V. Opátske1451823:3416

10. N. Myšľa1451823:3816

11. Prakovce1450926:3115

12. Nálepkovo1442815:1914

13. Kr. Podhradie1442817:3414

14. Ťahanovce1441916:3813

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.