Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

Skalia Flash Cup otvára svoje druhé dejstvo

Sportnet|Publikované 15. dec 2003 o 23:00

Prešov - Druhý ročník vianočného turnaja v minifutbale Skalia Flash Cup 2003 bude zamestnávať fanúšikov tohto športu počas celého týždňa až do 21.

12., keď vyvrcholí finálovými zápoleniami. Organizátorom sa prihlásilo dovedna 28 celkov. Prvenstvo obhajuje celok FC Steel, ktorý sa predstaví v skupine C pod úplným názvom FC Steel Trans Ličartovce D. Chýbať bude tentoraz strieborný celok z minulého podujatia Bohemia Crystalux, avšak jej hráči sa predstavia v iných dresoch pod názvom FC Ozex, takže ako sa predpokladá budeme o nich počuť aj v tomto roku.

Žreb dal dohromady skupiny v nasledovnom zložení: Skupinu A tvoria TV JOJ, FK Flox, Line, AH-tex, Sonáta a Brahama. V B skupine sa predstavia RKP, MFC Tatra Temex, The Gunners, FC JOMA Prešov a PO Car B. V "céčku" budú bojovať FC Steel Trans Ličartovce D, Baldovská, Slovan Giraltovce, V-club, FC Gin tonic spolu s PO Car A. D skupinu medzi sebou rozohrajú Gasmonta Vranov, FC Ozex, Fan Šport, FC Slovan Gelnica a Čierny Orol. Poslednú, E skupinu, obstarajú celky Ofsajt, Nižná Šebastová, FK Hornád Krásna, Real Furča, Yassa Stará Ľubovňa a FK Šimonka Čierne. Hrať sa bude určite o prestíž, ale aj o hodnotné ceny. Prvá cena bude nákup vo firme JOMA v hodnote 20 000 Sk, druhá v hodnote 10 000 Sk, tretia v hodnote 5 000 Sk, štvrtou budú vecné ceny.

Fanúšikovia halového malého futbalu sa tak majú celý týždeň na čo tešiť a ich kroky by mali smerovať do haly na Nábrežnej ulici, pretože ani oni neprídu skrátka. Organizátori pripravili v každý hrací deň divácku tombolu a a pred finálovým duelom sa uskutoční žrebovanie o hlavnú divácku cenu, horský bicykel.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.