Pondelok, 18. január, 2021Meniny má Bohdana

ŠK Farmakol Tatran juniori - HK PPS Detva 41:29 (19:12)

Sportnet|Publikované 30. sep 2002 o 22:00

Prešov - V druhom kole druhej slovenskej ligy hádzanárov hostili juniori ŠK Farmakol Tatran Prešov súperov vo farbách HK PPS Detva. V stretnutí

videli diváci v prvom rade bojovné výkony na obidvoch stranách, no a samozrejme veľa gólov. V hodnotení herného prejavu Prešovčanov nadviazal ich tréner Vladimír Čanda na zápas úvodného kole sezóny proti Levoči: "Keď sme pred týždňom inkasovali dvadsať gólov a s činnosťou v defenzíve som bol nespokojný, tentoraz to platí dvojnásobne. Príliš nás nepodržali ani brankári, aj keď v prípade mladého dorastenca Ferenca treba povedať, že to bola jeho premiéra medzi seniormi a mal niekoľko dobrých zákrokov. V tejto chvíli máme ešte zopár tréningov na to, aby sme sa pred prestížnym duelom tretieho kola na palubovke Tatrana 1952 dali dokopy a odstránili spomínané nedostatky".

ŠK Farmakol Tatran juniori: Callo, Ferenc - Marušinec 4, Dzuričko, Koropšák 1, M. Tabačko 2, Michalík 5/1, Kivader 5, Pašen 3, Bartek 7, Kollár 1, Marušák 7, Dobrovodský 6/1, Onofrej. Rozhodovali: Dragula, Gedeon.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.