Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

ŠK Farmakol Tatran juniori 1. MHK Košice B 25:22 (14:12)

Sportnet|Publikované 25. nov 2002 o 23:00

Prešov - Rozlúčka s kalendárnym rokom 2002 sa juniorom ŠK Farmakol Tatran Prešov vydarila, keď v náročnom meraní síl proti rezerve 1. MHK Košice

získali dva body. Po stretnutí sme požiadali o slovo trénera Šarišanov Vladimíra Čandu. "Náladu na oslavy nemám bohvieakú, sami ste mohli vidieť, koľko sme sa na víťazstvo museli nadrieť. No pravdu povediac, počítali sme s tým ,že to bude skutočne ťažký zápas. Aj preto, že sme z rôznych nepredvídateľných príčin opäť nastúpili v úplne novej zostave. Pred stretnutím som rátal s Marušákom i Dobrovodským, no tí, vzhľadom na maródku v A mužstve, nakoniec cestovali doslova na poslednú chvíľu so seniormi do Frýdku Místku. Proti Košičanom sme sa nedokázali vyvarovať množstvu technických chýb, iba snaha bola málo, a čo sa týka výkonu brankárov, hodnotil by som ich ako priemerný. Na hosťoch bolo vidieť, že sú to všetci odchovanci športového gymnázia, ktorí hrajú pokope už osem rokov. Jeseň je za nami, chcel by som sa chlapcom touto cesto poďakovať za ich prístup k povinnostiam v zápasoch i tréningoch, vedeniu ŠK Farmakol za vytvorené podmienky. Pred nami je dva a pol mesiaca driny a po nej odvetná časť druholigovej súťaže. Náš cieľ ostáva nezmenený, je ním postup do prvej ligy."

ŠK Farmakol Tatran juniori: Bryndza, Callo, Ferenc Marušinec 4, M. Tabačko 3, Dzuričko, Klauzer 2, Michalík 8/1, Pašen, Bartek 2, Novotný 2, Koropšák, Ivanecký 4.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.