Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

SILVESTROVSKÉ SPRÁVY AGENTÚRY JPP

Sportnet|Publikované 30. dec 2003 o 23:00

Pokladníci klubov II. triedy SOFZ si už mädlia rukyHneď na úvod treba vysvetliť prečo. Ak do 31 dní nebude známe meno nového prezidenta FK Spišská

Pokladníci klubov II. triedy SOFZ si už mädlia ruky

Hneď na úvod treba vysvetliť prečo. Ak do 31 dní nebude známe meno nového prezidenta FK Spišská Nová Ves, A mužstvo v jarnej časti nenastúpi. V prípade záujmu hrať opäť majstrovský futbal, začnú novoveskí futbalisti od najnižšej súťaže.

V Richnave, Spišských Tomášovciach, Matejovciach n/H, Kaľave, Slovinkách, Mlynkoch už teraz zvýšili rozpočet na ďalšiu sezónu 2004/2004. Najväčšie náklady budú na tlač lístkov. Veď Spišská Nová Ves bude isto veľkým ťahákom na všetkých ihriskách. Predstavte si len aké to budú derby napr. Poráč (ak nepostúpi) Spišská Nová Ves, alebo Spišská Nová Ves Mlynky atď. Starí vyslúžilci novoveského futbalu asi od hanby budú chodiť po kanáloch. Na druhej strane, keď to prežili Levočania, prečo by to nemohlo byť aj v metropole Spiša.

Nový rozhovor s Patrikom Brezovajom už robiť nebudeme

Patrik Brezovaj a Kamil Krempaský to majú opäť namierené do Rudnian. Pred dvomi rokmi som robil rozhovor s Patrikom Brezovajom o tom, ako zo Spišskej Novej Vsi odchádza do baníckej obce. Situácia v novoveskom futbale bola vtedy hrozná. Karta sa obrátila a nasledoval rozhovor o tom, ako ide Patrik späť na ihrisko pri Hornáde. Futbalový život je niekedy ťažký. A tak sa Patrik Brezovaj opäť vracia do Rudnian. Nový rozhovor robiť nebudem, veď stačí použiť ten spred dvoch rokov. Stačí len vymeniť mená a namiesto slov "hrozná situácia" zameniť na "katastrofálna situácia".

Radovan Jančík tesne za Nedvědom

Čítali ste pozorne výsledky futbalových ankiet európskych futbalových časopisov? V pamäti vám isto utkvelo meno českého futbalistu Pavla Nedvěda, ale kto získal o niečo menej hlasov, to ste si asi nevšimli. Radovan Jančík zo Žakaroviec. Jeho priaznivci po anketovom ošiali v súťaži O najlepšieho znalca futbalu na Spiši nenechali nič na náhodu a zaútočili aj na európsky futbalový piedestál. Tohto roku im to nevyšlo, možno o rok.

Rok 2003 je už minulosťou, čaká náš ťažkých 365 dní

Teraz trošku vážnejšie. Toto je posledná futbalová správa roku 2003. Ďakujem všetkým, ktorí pomohli, prispeli, alebo akýmkoľvek iným spôsobom sa podpísali pod to, že futbal na Spiši prostredníctvom Spišského denníka KORZÁR má svojich verných a stálych čitateľov.

Okrem iného čakajú nás významné životné jubileá. Janko Klapáč má niečo po päťdesiatke, Ivan Jetš pár rôčkov po sedemdesiatke, ale krásnych 60. rokov života oslávi famózny Dušan Girba. Nehovoriac o tom, že aj ja oslávim jubileum s nulou na konci.

Ďakujem! Spišský denník KORZÁR, Jozef PETRUŠKA

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.