Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

Šiba sa po roku vracia do V. ligy

Sportnet|Publikované 23. jún 2014 o 22:00

Futbalové súťaže ObFZ Bardejov mali na programe posledné kolo.

BARDEJOV.

I. trieda dospelí:

Osikov - Zborov 3:0 (0:0), G: Moravec 2, Želásko,

Lopúchov-Hažlín 3:0 kontumačne hostia na stretnutie nepricestovali,

Kurima - Šiba 5:0, G:Adamčík, Banas, Kaščák, Hovanec, Pavel.

Abrahámovce - Porúbka 3:4 (0:2), G: Š. Novotný 2, Olejár - Antolík 2, Pavluv, Sokol,

Dubinné - Kružlov 1:1 (0:1), G: Kovalik - Rohaľ.

Marhaň - Koprivnica 2:1 (1:0), G:Daňko - Varga vlastný, Hlávka.

Bartošovce - N. Tvarožec 2:0 (0:0), G: Katrinič 2.

1. Šiba 26 21 1 4 69:33 64
2. Kružlov 26 19 4 3 66:21 61
3. Koprivnica 26 19 3 4 78:36 60
4. Lopúchov 26 13 3 10 59:52 42
5. Dubinné 26 11 6 9 58:45 39
6. Marhaň 26 12 3 11 60:56 39
7. Porúbka 26 11 2 13 41:48 35
8. Kurima 26 10 3 13 53:50 33
9. Osikov 26 9 3 14 52:54 30
10. Nižný Tvarožec 26 8 6 12 58:60 30
11. Bartošovce 26 9 2 15 39:67 29
12. Abrahámovce 26 9 1 16 32:53 28
13. Zborov 26 8 0 18 38:58 21
14. Hažlín 26 4 1 21 23:93 13
Poznámka: ŠTK odrátala Zborovu 3 body

II.trieda dospelí:

Hertník - Rokytov 8:2 (4:0), Kurov - Kobyly 4:0 (1:0), Hervartov - Smilno 3:2 (2:0), Chmeľová - Poliakovce 5:3 (2:0), Fričkovce - Stuľany 2:1 (1:1)

1. Hertník 18 15 2 1 56:17 47
2. Chmeľová 18 13 1 4 52:30 40
3. Hervartov 18 11 1 6 47:36 34
4. Smilno 18 9 2 7 41:37 29
5. Kurov 18 8 3 7 41:32 27
6. Fričkovce 18 6 2 10 36:43 20
7. Kobyly 18 5 3 10 22:39 18
8. Poliakovce 18 6 1 11 28:41 16
9. Rokytov 18 5 0 13 33:52 15
10. Stuľany 18 4 1 13 18:47 7
Poznámka: ŠTK odrátala Stuľanom 6 body a Poliakovciam 3 body

I. trieda dorast: Bartošovce - Gaboltov 0:5, Kľušov-Šiba 4:0

1. Šiba 16 11 1 4 56:22 34
2. Gerlachov 16 10 2 4 50:22 32
3. Gaboltov 16 9 4 3 39:24 31
4. Kľušov 16 8 4 4 49:24 28
5. Bartošovce 16 8 2 6 42:29 26
6. Zborov 16 6 2 8 24:39 20
7. Dlhá Lúka 16 5 3 8 51:36 18
8. Marhaň 16 3 2 11 22:55 11
9. Abrahámovce 16 2 0 14 17:99 6

I. trieda žiaci: Dlhá Lúka - Gerlachov 2:8, Beloveža - Kľušov 2:1, Marhaň - Zborov 5:3, Bardejovská Nová Ves - Šiba 4:2, Malcov - Raslavice 3:3

1. Gerlachov 18 18 0 0 109:8 54
2. Malcov 18 12 2 4 62:29 38
3. Raslavice 18 12 1 5 65:40 37
4. Kľušov 18 9 1 8 43:31 28
5. Šiba 18 9 0 9 37:51 27
6. Zborov 18 7 2 9 40:45 23
7. Beloveža 18 5 2 11 25:49 17
8. Bardejovská Nová Ves 18 5 1 12 24:66 16
9. Marhaň 18 5 0 13 29:74 15
10. Dlhá Lúka 18 2 3 13 21:62 9

II. trieda žiaci: Osikov - Fičkovce 0:2, N. Tvarožec - Porúbka 8:1, Hažlín - Lopúchov 11:0, Gaboltov - Kružlov 7:0, Koprivnica - Dubinné 3:0 kontumačne.

1. Fričkovce 18 15 2 1 80:6 47
2. Nižný Tvarožec 18 14 1 3 72:14 43
3. Dubinné 18 11 2 5 65:25 35
4. Gaboltov 18 11 0 7 39:41 33
5. Hažlín 18 9 2 7 52:46 29
6. Osikov 18 7 0 11 38:36 21
7. Koprivnica 18 6 1 11 35:35 19
8. Kružlov 18 5 2 11 36:55 17
9. Lopúchov 18 3 3 12 21:96 12
10. Porúbka 18 2 1 15 21:105 7

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.