Piatok, 5. marec, 2021Meniny má Fridrich

„Si modrý pás v BJJ. Som tvoj majster,“ oprel sa do Lajoša Kleina potenciálny súper

Dávid Lukáč|Publikované 11. feb 2021 o 01:00

Ľudovítovi Kleinovi prišiel do správy odkaz plný urážok.

Ľudovítovi Kleinovi (17-2, 1-0 UFC) bol podľa viacerých médií ako možný súper ponúknutý Ilia Topuria (10-0, 2-0 UFC). Gruzínsky bojovník, ktorý trénuje v Španielsku a zápasí pod oboma vlajkami, však zápas zatiaľ neprijal, pretože poškuľuje po vyššie postavenom bojovníkovi.

Nič mu však nebránilo v tom, aby poslal Kleinovi do správy odkaz plný urážok.

„Najskôr si poslal svojou s*ku, aby ma urážala a teraz posielaš aj deti! Si slaboch. Človek, ktorý užíval alebo stále užíva steroidy nebude nikdy silný, ale len mentálne slabý. Si modrý pás v BJJ. Som tvoj majster. Si pre mňa len odpad. Idioti, ako si ty, mi zaväzujú šnúrky. Sr*ť na teba! Ďalej žobri o moje spermie a zaraď sa do radu, s*ka,“ napísal Topuria Lajošovi v súkromnej správe, ktorú slovenský bojovník uverejnil.

Neporazený Topuria zatiaľ kráča kariérou suverénne. Naposledy knokautoval v prvom kole Damona Jacksona (18-4-1, 1 NC), ktorý je bývalým šampiónom LFA a na svojom konte má aj skalpy Leonarda Garciu či Mirsada Bektica.

Dvadsaťštyriročný gruzínsky bojovník vyniká svojou komplexnosťou, k výbornému boxu vlastní aj čierny opasok v BJJ. Komplexnosť je však aj doménou Lajoša Kleina, ktorý vie zápas ukončiť na zemi aj v postoji. Či však napokon dôjde k stretu týchto dvoch borcov, ukážu najbližšie mesiace.

Foto: Getty Images

Dávid Lukáč sleduje zmiešané bojové umenia od roku 2008, teda viac ako 12 rokov. Za tú dobu videl tisícky zápasov v MMA, navštívil desiatky turnajov vrátane UFC. Viac ako 5 rokov pôsobil ako redaktor portálu o zmiešaných bojových umeniach SvetMMA. Okrem bojových športov sa zaujíma aj o silové športy či populárny futbal a hokej.

Súvisiace články