Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Šesťbodový Zambori

Sportnet|Publikované 22. okt 2008 o 22:00

V trebišovskom drese žiaril aj ďalší útočník, Štefan Majerník si zapísal neuveriteľných šesť asistencií.TREBIŠOV. Hokejisti Trebišova vyhrali

V trebišovskom drese žiaril aj ďalší útočník, Štefan Majerník si zapísal neuveriteľných šesť asistencií.

TREBIŠOV. Hokejisti Trebišova vyhrali tretie stretnutie za sebou, keď tentoraz zdolali na domácom ľade HKM Lučenec 7:4. Ešte viac ako trojbodový zisk však upútala bilancia druhého ich útoku. Veď Peter Zambori (4+2), Štefan Majerník (0+6) a Marcel Baláž (1+4) si dokopy na svoje konto pripísali neuveriteľných 17 kanadských bodov!

Žiadna novinka

Najviac žiaril nestarnúci matador Peter Zambori, ktorý sa do Trebišova vrátil po ôsmich rokoch vo Francúzsku a do siete Lučenca nasúkal v utorok štyri góly. "Ešte ako hráčovi Michaloviec sa mi pred desiatimi rokmi podarilo streliť Topoľčanom päť gólov, vo Francúzsku som v drese Amnéville dal v jednom stretnutí šesť presných zásahov a pamätám sa, že ešte ako junior som dal raz Žiline osem gólov," prezradil Peter Zambori, pre ktorého štyri banány do lučeneckej siete, zdá sa, neboli ničím mimoriadnym. "Vážim si každý úspech a každý gól, no v utorok to bolo hlavne dielom skvelej spolupráce nášho celého útoku. Veď bodovo úspešní boli aj Majerník a Baláž," doplnil hráč, ktorý bol pred desaťročím členom legendárnej michalovskej formácie: Markuš - Regenda, Pinďár - Timko - Zambori.

Trápi ho obrana

Napriek tomu, že je Trebišov úspešný a v tabuľke mu patrí už ôsme miesto, stále má pasívne skóre (53:54). "To ma práve mrzí. Vpredu sme celkom úspešní, ale v hre dozadu máme medzery. Aj Lučenec nám doma strelil štyri góly. Nie vždy sa nám musí podariť streliť až sedem, preto sa v tejto činnosti musíme jednoznačne zlepšiť. Verím, že už v zajtrajšom zápase na prešovskom ľade, ktorý nás podľa mňa špeciálne preverí, to už bude z našej strany kvalitnejšie," dodal 39-ročný matador, ktorý je zatiaľ s 19 kanadskými bodmi (8+11) najproduktívnejším hráčom Trebišova.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.