Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

Šesták a spol. proti mladým

Sportnet|Publikované 29. dec 2008 o 23:00

V Bardejove Deti futbalu - futbal všetkýmUž po tretíkrát v čase vianočných sviatkov pripravil Futbalový oddiel Partizán Bardejov Mesto Bardejov a

V Bardejove Deti futbalu - futbal všetkým

Už po tretíkrát v čase vianočných sviatkov pripravil Futbalový oddiel Partizán Bardejov Mesto Bardejov a Komunitná nadácia v Bardejove pre mladých futbalistov hrajúcich v prípravkách a žiackych družstvách Partizána ale aj pre deti zo základných , študentov stredných škôl a širokú verejnosť podujatie Deti futbalu - futbal všetkým.

BARDEJOV. Pred zaplnenou športovou halou v Bardejove sa na palubovke predstavili ligoví futbalisti a reprezentanti SR vo futbale. Tomáš Zápotoka (Bardejov, Dubnica) Lukáš Zápotoka (Bardejov, Dubnica), Ján Zápotoka (Bardejov, Dubnica, reprezentant SR do 21 rokov), Matúš Putnocký (Bardejov, MFK Košice), Pavol Ďurica (Bardejov, DAC Dunajská Streda, Artmédia Petržalka, FC Fehervár), Martin Jakubko (Tatran Prešov, Dukla Banská Bystrica, Saturn Ramenskoje, FK Chimki, reprezentan SR), Stanislav Šesták (Tatran Prešov, MFK Žilina, Slovan Bratislava, VFL Bochum, reprezentant SR) Ján Ďurica (DAC Dunajská Streda, Artmédia Petržalka, Saturn Ramenskoje, reprezentant SR ) a nechýbal ani dlhoročný kapitán Slovenskej reprezentácie, hráč Bardejova, Tatrana Prešov, Slovana Bratislava, Celticu Glagow, West Bromwich Albion a Sunderlandu Stanislav Varga. Zaslúžený potlesk si za svoje vystúpenia vyslúžili aj pätnásťročný freestyle futbalista Jozef Sziposz z Dunajskej Stredy, známy zo súťaže Slovensko má talent a žiaci tanečnej školy KESEL z Bardejova. Vyvrcholením podujatia bolo stretnutie ligových futbalistov a reprezentantov proti najmladším futbalovým nádejám Partizána. Malí Bardejovčania zvíťazili (najmä vďaka obrovskej snahe reprezentantov dať menej gólov ako ich súper) 7:4. Podujatie malo popri športovom i charitatívny charakter a tak výťažok z dobrovoľného vstupného, finančných darov sponzorov, finančnej zbierky zúčastnených futbalistov a mládežníckych trénerov Partizána Bardejov putoval organizáciám, ktoré ich najviac potrebujú.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.