Streda, 16. júna, 2021Meniny má Blanka, Bianka

Servis pred začiatkom sezóny - program MS a SZU

SITA|26. okt 2006 o 21:03

BRATISLAVA 26. októbra (SITA) - Program lyžiarskych bežeckých disciplín na MS, MSJ v severských lyžiarskych disciplínach a SZU


Majstrovstvá sveta v klasických lyžiarskych disciplínach (22. februára - 4. marca 2007 v Sappore / Jap.):

štvrtok 22. februára: šprint klasickou technikou muži a ženy

piatok 23. februára: tímšprint voľnou technikou muži a ženy

sobota 24. februára: skiatlon 2x15 km klasickou a voľnou technikou s hromadným štartom muži

nedeľa 25. februára: skiatlon 2x7,5 km klasickou a voľnou technikou s hromadným štartom ženy

utorok 27. februára: 10 km voľnou technikou ženy

streda 28. februára: 15 km voľnou technikou muži

štvrtok 1. marca: štafeta 4x5 km ženy

piatok 2. marca: štafeta 4x10 km muži

sobota 3. marca: 30 km klasickou technikou ženy s hromadným štartom

nedeľa 4. marca: 50 km klasickou technikou muži s hromadným štartom


Majstrovstvá sveta juniorov a pretekárov do 23 rokov v klasických lyžiarskych disciplínach (29. januára - 4. februára 2007 v Tarvisiu / Tal.):

pondelok 29. januára: šprint klasickou technikou juniori a juniorky

utorok 30. januára: šprint klasickou technikou muži a ženy do 23 rokov

streda 31. januára: 5 km voľnou technikou juniorky, 10 km voľnou technikou juniori

štvrtok 1. februára: 5 km voľnou technikou ženy do 23 rokov, 10 km voľnou technikou muži do 23 rokov

piatok 2. februára: skiatlon 2x5 km klasickou a voľnou technikou s hromadným štartom juniorky, skiatlon 2x10 km klasickou a voľnou technikou s hromadným štartom juniori

sobota 3. februára: skiatlon 2x7,5 km klasickou a voľnou technikou s hromadným štartom ženy do 23 rokov, skiatlon 2x15 km klasickou a voľnou technikou s hromadným štartom muži do 23 rokov

nedeľa 4. februára: štafety 4x3,3 km juniorky, štafety 4x5 km juniori


Svetová zimná univerziáda (17. - 27. januára 2007 v Turíne / Tal.):

štvrtok 18. januára - 5 km klasickou technikou ženy, 10 km klasickou technikou muži

sobota 20. januára - šprint voľnou technikou muži a ženy

pondelok 22. januára - štafeta 3x5 km ženy, štafeta 4x10 km muži

streda 24. januára - skiatlon 2x5 km klasickou a voľnou technikou s hromadným štartom ženy, skiatlon 2x7,5 km klasickou a voľnou technikou s hromadným štartom muži

piatok 26. januára - 30 km voľnou technikou s hromadným štartom muži

sobota 27. januára - 15 km voľnou technikou s hromadným štartom ženy


Súvisiace články