Nedeľa, 7. marec, 2021Meniny má Tomáš

"Serena sa vráti už o 9 dní v Los Angeles," tvrdí Venus Willimasová

TASR|Publikované 30. júl 2005 o 14:04

Stanford 30. júl (TASR) - Aktuálna víťazka prestížneho Wimbledonu Venus Williamsová dúfa, že jej sestra Serena sa k tenisu po zranení vráti už o deväť ...

Stanford 30. júl (TASR) - Aktuálna víťazka prestížneho Wimbledonu Venus Williamsová dúfa, že jej sestra Serena sa k tenisu po zranení vráti už o deväť dní v Los Angeles. Mladšia zo sestier Williamsových pre zranenie členku nehrala od wimbledonskej prehry s Jill Craybasovou.

Serena hrala od prvého zranenia členku na začiatku apríla len štyri zápasy. "Posledný týždeň skúšala nejaké cvičenia, snaží sa opäť dostať do formy. Ale nedá sa ísť z nuly hneď na stovku, telo si žiada svoje. Ona však napreduje krok za krokom. Podľa mňa bude chcieť hrať v LA," vyhlásila staršia zo sestier Venus.

Venus v piatok odmietla divokú kartu na budúcotýždňovom turnaji v San Diegu. Ospravedlnila sa, že je psychicky aj fyzicky unavená. "Cítim sa unavene. Chcem hrať v San Diegu a zlepšiť si postavenie v rebríčku, ale potrebujem prestávku. Musím najmä myslieť na to, aby som bola fit na U.S. Open," vysvetlila svoj krok Venus Williamsová, ktorá sa na poslednom grandslame sezóny predstaví koncom augusta.

Súvisiace články