Sobota, 12. júna, 2021Meniny má Zlatko

Sekeráš priletí do Dallasu

Sportnet|19. mar 2004 o 00:00

DALLAS - Slovenský hokejový obranca Ľubomír Sekeráš by mal podľa zámorských médií dnes dopoludnia pricestovať do Dallasu a v nedeľu by sa mal zapojiť do tréningového procesu Stars. Bývalého reprezentačného beka získali hviezdy tesne pred uzávierkou ...

DALLAS - Slovenský hokejový obranca Ľubomír Sekeráš by mal podľa zámorských médií dnes dopoludnia pricestovať do Dallasu a v nedeľu by sa mal zapojiť do tréningového procesu Stars. Bývalého reprezentačného beka získali hviezdy tesne pred uzávierkou výmien v NHL, ktorá bola 9. marca.

"Zatiaľ nie je známe, kedy a či vôbec zaradí tréner Dave Tippett Sekeráša do zostavy," píše sa v internetovom vydaní denníka Dallas Morning News. Tridsaťpäťročný Sekeráš bol pred začiatkom tejto sezóny voľným hráčom, avšak nedohodol sa ani s jedným klubom, a tak sezónu začal v ruskom Jarosľavli a potom prestúpil do švédskeho Södertälje. Vo Švédsku odohral 33 zápasov s bilanciou 4 góly a 13 asistencií, predtým strávil v NHL v drese Minnesoty 3 sezóny (209 zápasov - 17+52) a vlani sa s ňou prebojoval do semifinále Stanleyho pohára. (tasr)

Súvisiace články