Štvrtok, 28. októbra, 2021Meniny má Dobromila

Šéf milánskeho Interu dementoval Tottiho príchod na San Siro

TASR|2. apr 2003 o 19:36

Miláno 2. apríla (TASR) - Prezident futbalového klubu Inter Miláno Massimo Moratti dementoval informácie médií, podľa ktorých mal na San Siro v blízkej ...

Miláno 2. apríla (TASR) - Prezident futbalového klubu Inter Miláno Massimo Moratti dementoval informácie médií, podľa ktorých mal na San Siro v blízkej budúcnosti prestúpiť kapitán rímskeho AS a reprezentant Francesco Totti.

"Viem, že všetci naši fanúšikovia by jedného z najlepších útočníkov planéty privítali v tíme, ide však iba o novinársku kačicu," nechal sa počuť najvyšší predstaviteľ prvoligového talianskeho klubu.

Šance na odchod 26-ročného Tottiho z metropoly krajiny však zvyšuje fakt, že jeho súčasný klub už vypadol z bojov v Lige majstrov a ani aktuálne umiestnenie v ligovej súťaži mu nedáva priveľa šancí na účinkovanie v európskych pohároch v budúcej sezóne. O futbalistu prejavil údajne záujem už aj Real Madrid.

Reprezentačného útočníka vymenovali iba 17. marca, teda tri dni pre začiatkom útoku spojencov na Bagdad za vyslanca UNICEF, v ktorého službách je druhým talianskym futbalistom po Paolovi Maldinim. Práve v tejto funkcii už navštívil multietnickú školu v Ríme a chystá sa do krajín, v ktorých trpia deti.

6 20 le pb

Súvisiace články