Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Šéf Margecian: Prehrali sme, no nie sme nešťastní!

Sportnet|Publikované 22. okt 2006 o 22:00

Margecany Hnilecká dolina žila v nedeľu futbalu. Po Veľkom Folkmari sa derby hralo aj v Prakovciach, kde sa v súboji dvoch mužstiev z opačných pólov

tabuľky predstavili Margecany. Hostia si chceli udobriť fanúšikov, keď pred týždňom doma s Harichovcami len remizovali.

"Ak sa môžem ešte vrátiť k Harichovciam, nás viac teší, že diváci naozaj videli kvalitný futbal. Hlavne v druhom polčase nám chýbalo povestné futbalové šťastie a samozrejme strelec. Tak ako sa v novom klube nemôže presadiť Ševčenko, tak aj nášmu kanonierovi Stanovi Sokolskému akoby zvlhol pušný prah," vrátil sa o týždeň dozadu šéf Lokomitívy Margecany Jaroslav Očvár.

Aký bol derby zápas v Prakovciach z jeho pohľadu?

"V Prakovciach sme mali veľkú smolu. Pred koncom prvého polčasu ďalekonosná strela preskočila Grabana. Len čo sme vyšli zo šatní opäť sme inkasovali nešťastný gól. Brankár Graban vyrazil strelu pred seba a tá sa od nejakého kameňa odrazila späť a lopta skončila v sieti. No vyzeralo to ako v groteske."

Dva čudné góly hneď u divákov vyvolajú podozrenia s prípadného kupčenia s výsledkom. Pustili Margecanci tri body?

"Sedel som na tribúne a počúval rečí o tom, že tieto dva góly nášho brankára neboli náhodné. Lenže tak ako Vojtek, tak aj Graban sú najpoctivejší gólmani v našom klube a nikdy by neklesli na takúto úroveň. Takéto reči sú úplne bezpredmetné a zavádzajúce. V Prakovciach sme jednoducho nemali svoj deň. Prehrali sme, ale nie sme nešťastní."

Doterajšie jesenné výsledky Margecancov neboli vôbec zlé. Pokúsia sa železničiari pobiť o postupové miestenky do štvrtej ligy?

"Máme káder 22 kvalitných hráčov. Vedenie klubu pre nich vytvorilo dobré podmienky a tak od nich očakávame tie najlepšie výsledky. Nebudem klamať chceli by sme postúpiť. Nie však nasilu. Keď to nevyjde tak aspoň chceme byť v hornej časti tabuľky a trošku potrápiť iné mužstva z čela našej skupiny."

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.