Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Sečovce začali bez brankára Poľackého a kanoniera Kotľara

Sportnet|Publikované 15. jan 2009 o 23:00

SEČOVCE. Futbalisti sečovského Slavoja boli najpríjemnejším prekvapením štvrtej ligy Juh. Kým takto pred rokom boli beznádejne poslední, teraz si

pokojne zimujú na šiestom mieste tabuľky. Tréner mužstva Milan Siksa si však kladie za cieľ umiestniť sa ešte vyššie.

Bez dvoch opôr

Sečovce začali so zimnou prípravou pred necelým týždňom v sobotu. "Odštartovali sme bez brankára Poľackého, ktorému sa skončilo hosťovanie z Trebišova. Spolu s ním do tohto klubu odišiel aj náš najlepší strelec Kotľar, ale jeho odchod je ešte neistý, pretože k dohode medzi klubmi ešte nedošlo," poznamenal tréner Milan Siksa, ktorý má k dispozícii 20-členný káder. "Zapojilo sa aj päť dorastencov, nuž a keďže nevieme, čo bude so spomínanými Poľackým a Kotľárom, sme radi, že sa z Česka vracia ofenzívny futbalista Tomáš Čižmár a do brány Nísky.

Kvalitná príprava

Sečovce majú v pláne trénovať trikrát do týždňa v domácich podmienkach. Počas víkendov sú na programe herné previerky. "Máme dosť zápasov, dvakrát sa stretneme s Prešovom B, Topoľanmi, najbližšie máme košickú Lokomotívu, súperiť budeme aj s Veľkými Revištiami, Bystrým a generálkou bude duel proti Michaľanom. S prešovským béčkom a Veľkými Revištiami sa stretneme na umelej tráve Tatrana, resp. Michaloviec, ostatné sa uskutočnia na prírodných terénoch," doplnil Milan Siksa.

Do piateho miesta

Sympatické je, že hoci sa Sečovce podľa všetkého nemusia obávať záchranárskych starostí, ich cieľom je posunúť sa v tabuľke ešte vyššie. "Chceme skončiť aspoň do piateho miesta," potvrdil M. Siksa.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.