Pondelok, 1. marec, 2021Meniny má Albín

Sečovce odštartovali prípravu bez Gavroňa a Jurka, na lane Kaminský

TASR|Publikované 19. júl 2005 o 18:46

Sečovce 19. júla (TASR) - Hádzanári ŠKP Sečovce odštartovali v pondelok prípravu na novú extraligovú sezónu, ktorá sa začne 10. septembra. Pod vedením ...

Sečovce 19. júla (TASR) - Hádzanári ŠKP Sečovce odštartovali v pondelok prípravu na novú extraligovú sezónu, ktorá sa začne 10. septembra. Pod vedením skúseného trénera, čerstvého šesťdesiatnika Jána Semana, sa na prvom tréningu zišlo 18 hráčov. V kádri policajtov už nefigurujú Gavroň a Jurko, v kuloároch sa hovorí o príchode bývalého brankára Tatrana Prešov Ľuboša Kaminského.

Prezident klubu Jozef Gamrát prezradil, že Sečovce sa chcú ešte posilniť na pravom krídle a na poste brankára. Na margo prípadného príchodu Kaminský poznamenal. "Nechcem predbiehať udalosti. Nerád hovorím vopred o veciach, ktoré ešte nie sú na papieri. Pokiaľ ide o odchody hráčov, Gavroň zamieril na hosťovanie do Györu a Jurko skúša šťastie v Niýregyháze. V príprave na novú sezónu by sme radi zúčastnili na turnaji v Michalovciach, lebo podľa našich informácií sa na Zemplíne sa zíde kvalitná konkurencia. Ďalšie duely nás čakajú v Maďarsku a radi by sme rozbehli spoluprácu aj s niektorým z poľských mužstiev. V príprave nechceme nič podceniť, aby sa nám to v súťaži potom nevypomstilo. Našim cieľom je stred tabuľky a čo najvyrovnanejšie ligové partie s favoritmi Prešovom či Považskou Bystricou," povedal prvý muž sečovskej hádzanej.

Súvisiace články