Nedeľa, 20. júna, 2021Meniny má Valéria

Šatanove štyri body Buffalu k výhre nepomohli

SITA|16. mar 2004 o 07:53

NEW YORK 16. marca (SITA) - Ani štvorbodový zápis Miroslava Šatana nestačil Buffalu k víťazstvu. Slovenský útočník strelil gól, zaznamenal tri asistencie, ale jeho tím podľahol v pondelkovom stretnutí ...

NEW YORK 16. marca (SITA) - Ani štvorbodový zápis Miroslava Šatana nestačil Buffalu k víťazstvu. Slovenský útočník strelil gól, zaznamenal tri asistencie, ale jeho tím podľahol v pondelkovom stretnutí NHL Torontu 5:6 po predĺžení. Buffalo pritom viedlo po dvoch tretinách 5:2, ale hokejisti Maple Leafs dokázali v tretej časti hry vyrovnať skóre. O víťazstvo hostí sa potom postaral v 4. minúte nadstaveného času český obranca Tomáš Kaberle.

Jediný gól Rangers v súboji s New Jersey (1:3) vsietil Jozef Balej, pre ktorého to bol vôbec prvý bod v NHL.

Pondelkové výsledky a štatistiky:

Buffalo - Toronto 5:6 po predĺžení (2:2, 3:0, 0:3 - 0:1)

Góly: 10. Hecht (Kalinin, ŠATAN), 13. Briere (Dumont, Hecht), 33. Hecht (ŠATAN, Briere), 37. ŠATAN (Dumont), 40. Dumont (ŠATAN, Hecht) - 17. Sundin (Roberts, Leetch), 20. Sundin (T. Kaberle, Mogiľnyj), 45. Nolan (Leetch, McCabe), 55. Nolan (Francis, Leetch), 60. Roberts (Mogiľnyj, McCabe), 64. T. Kaberle (Mogiľnyj, Nieuwendyk). Vylúčení: 4:8 na 2 min, presilovky: 4:2, oslabenia: 0:0. Strely na bránku: 28:34. Brankári: Biron - Kidd. Diváci: 18 690.

NY Rangers - New Jersey 1:3 (0:0, 0:1, 1:2)

Góly: 47. BALEJ (Hlaváč, Mironov) - 31. Hrdina, 43. Eliáš (Gomez, T. Stevenson), 59. Pandolfo (Langenbrunner). Vylúčení: 4:1 na 2 min, presilovky a oslabenia: 0:0. Strely na bránku: 18:45. Brankári: Dunham - Brodeur. Diváci: 18 200.

Atlanta - Carolina 1:0 po predĺžení (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)

Gól: 62. Heatley (Kovaľčuk, Sutton). Vylúčení: 10:5 na 2 min, navyše Kovaľčuk (ATL) na 5 min, presilovky a oslabenia: 0:0. Strely na bránku: 24:31. Brankári: Nurminen - Weekes. Diváci: 11 669.