Utorok, 19. január, 2021Meniny má Drahomíra, Mário

Šatan (zatiaľ?) na Slovensku

Sportnet|Publikované 26. dec 2004 o 23:00

Bratislava (TASR+SITA) - Hokejový kapitán majstrov sveta z roku 2002 Miroslav Šatan (na snímke) sa počas Vianoc dohodol s vedením Slovana Bratislava

na účinkovaní v jeho drese. Prvým zápasom, v ktorom by ho v ST extralige mohli fanúšikovia vidieť, by mohla byť už stredajšia dohrávka 35. kola s Liptovským Mikulášom. "Nechceme na Mira tlačiť, určite by nás však potešilo, keby hral čo najskôr," uviedol generálny manažér belasých Maroš Krajči. Podľa jeho slov sa Šatan predstaví na prvom tréningu mužstva už v pondelok v ST Aréne.

Švédsky hokejový klub Mora IK má podľa švédskych médií záujem o ďalších slovenských hokejistov Ľubomíra Višňovského a Miroslava Šatana, ako aj Čecha Pavla Kubinu. Podľa denníka Expressen sa najreálnejším javí príchod obrancu Ľubomíra Višňovského, ktorý začal po zranení tesne pred vianočnými sviatkami opäť s tréningami v Slovane Bratislava. "Budeme o ňom rokovať," povedal klubový riaditeľ Mora IK Jan Simons, ktorý rozhovory o angažovaní Šatana a Kubinu zatiaľ odmietal potvrdiť. V tíme nováčika švédskej elitserien pôsobia v súčasnosti už štyria slovenskí hokejisti - bratia Marián a Marcel Hossovci, Rastislav Pavlikovský a Ladislav Nagy.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.