Utorok, 19. január, 2021Meniny má Drahomíra, Mário

Šarišanka prehrala súboj o bronz

Sportnet|Publikované 11. dec 2006 o 23:00

Prešov Východniarske prvoligové derby hokejistiek na prešovskom zimnom štadióne malom nádych boja o aktuálnu tretiu priečku v tabuľke. Šarišanky

hostili Spišiačky a dôležitý súboj prehrali.

ŽHK 2000 Šarišanka Prešov HC Spišská Nová Ves 1:4 (0:1,0:1, 1:2)

"Prehra na vlastnom ľade v podstate rozuzlila zápletku boja o tretiu priečku v prvoligovej tabuľke," priznáva manažér Šarišanky Jaroslav Sabol (na snímke). "Spišiačky vyhrali nad nami v poradí aj tretí zápas sezóny a majú tak na bronzový stupienok väčší nárok. Už len nejaké ich zakopnutia nám môžu dať akú takú nádej dotiahnuť sa na ne. Po dlhšom čase sme nastúpili s tromi kompletnými formáciami. Naše družstvo ukázalo veľkú snahu, ale aj veľkú nemohúcnosť v koncovke. Vypracovalo si zase množstvo gólových príležitostí, no premenilo iba jednu. Súper ich v prvých dvoch tretinách mal síce menej, no premieňal s väčšou istou. A to rozhodlo o osude derby."

Šarišanka: Hlavenková Knutová, Konečná, Kolcunová, Lučová, Martonová, Képesová Mi. Stašová, J. Štofaníková, Ma. Stašová Hamborská, Er. Raková, Matisková Fedorová, Maričáková, S. Štofaníková. Čestný úspech domácich za stavu 0:3 vsietila Hamborská. V najbližšom kole hrajú prešovské hokejistky v Banskej Bystrici.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.