Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Šarišanka nasadila víťazný rytmus

Sportnet|Publikované 11. nov 2002 o 23:00

ŽHK 2000 Šarišanka Prešov - HK VTJ Levice 4:1 (2:0, 1:0, 1:1)Prešov - "Aj v ženskej prvoligovej hokejovej súťaži bola reprezentačná prestávka, po

ŽHK 2000 Šarišanka Prešov - HK VTJ Levice 4:1 (2:0, 1:0, 1:1)

Prešov - "Aj v ženskej prvoligovej hokejovej súťaži bola reprezentačná prestávka, po ktorej sa družstvá dostávali do tempa pomalšie," vraví na margo prešovského duelu tréner Šarišanky Jaroslav Sabol. "Naše dievčatá si uvedomili, že ak sa chcú prepracovať do prvej štvorice najlepších, nesmú doma strácať. Nuž a do súboja s Levičankami nastúpili plné odhodlania. Celý zápas hru kontrolovali a súperky k jeho osvedčenému spôsobu na rýchle protiútoky nepustili. S výsledkom i výkonom svojich zverenkýň som síce spokojný, no tých gólov mohli dať i viac. Veď na brankárku Levíc vyslali 47 striel, kým na našu Frantovú smerovalo len dvadsaťšesť. Aj to podčiarkuje našu prevahu na ľade."

Prešov: Frantová - Šalatová, Knutová, Jurčenková, Ed. Raková, Hrišková, Tvarúžková - Buchová, Bartáková, Mihályová - Jurčová, Sabolová, Veličková - Er. Raková, Štofaníková, Balogová - Hamborská. Góly: Sabolová 2, Mihályová, Jurčová - Turčeková. V najbližšom kole hrajú Prešovčanky v Poprade.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.