Utorok, 19. január, 2021Meniny má Drahomíra, Mário

Šarišania v príprave nerozhodne

Sportnet|Publikované 16. aug 2013 o 22:00

V prípravnom hokejovom zápase mužstiev prvej ligy sa stretli v šarišskom derby HC Prešov 07 a Bemaco HC 46 Bardejov.

PREŠOV. Po nerozhodnom výsledku 2:2 sa oba celky rozhodli, že budú nasledovať samostatné nájazdy, v ktorých boli úspešnejší „ koňare“.

Pre domácich to bol už druhý prípravný zápas na novú sezónu a kormidelník Bardejova Ján Vodila sa predstavil so svojím novotvoriacim tímom prvýkrát, čo zhodnotil celkom pozitívne: „Naznačil určité nedostatky, veď chlapci hrali v únave, čo je príznačné pre toto predsúťažné obdobie, trénuje sa veľa. Videli sme určitú tvár, na ktorú môžem reagovať, čo treba každým dňom vylepšovať. Takto budú hrať zopár zápasov, aby sa zohrali, veď z minulej sezóny ani jedna päťka nie je kompletná. Cieľom je postaviť dve stabilné päťky a kostru mužstva, potom uvidíme, koho nám Košice uvoľnia.”

Fakty

Prešov – Bardejov 2:2 (1:0, 2:1, 0:0)

Góly: Pomietlo, Halas – Ščurko, Kračula.

Prešov: Kmeť – Malina, Mihňák, Tomko, KohutiarRanda, Kivader, Renčok, Pomietlo, Knap, Halas, Tomčák, Lopáček, Ružička, Guntáš, Horváth, Brvenik.

Bardejov: Blažíček – Mojdis, Slimák, Poláček, Hopkovič, Kramár, Chovan, Krčula, Gajdoš, Podsedlý, Belušár, Vaško, Česelka, dancsák, Zorvan, Hindoš, Ščurko, Hričina, Hajnik, Šimčák, Baláž.

Na budúci týždeň hrá Bardejov doma 20. 8. s Prešovom a 23. 8. s Michalovcami.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.