Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Šarišania štartujú zajtra so Spišiakmi

Vrátil sa. Odchovanec Vlado Sabol je opäť doma. (Autor: elev)
Sportnet|Publikované 8. aug 2012 o 22:00

Hokejistov prvoligového HC Prešov 07 čaká prvý prípravný zápas na sezónu 2012/2013. Odohrajú ho na ľade Ice areny zajtra so Spišskou Novou Vsou.

Hokejistov prvoligového HC Prešov 07 čaká prvý prípravný zápas na sezónu 2012/2013. Odohrajú ho na ľade Ice areny zajtra od 17. hodiny so Spišskou Novou Vsou.

PREŠOV. Prezident HC Prešov 07 René Pucher pred pád dňami predstavil trojicu novicov, ktorú klub pred novým ročníkom prvej ligy angažoval.

Už sme informovali, že v prešovských sieťach uviazli najproduktívnejší hráči predošlej prvoligovej sezóny.

Najproduktívnejší hráč Ján Románek prišiel z Piešťan, obranca Michal Školiak posilní Prešov z Liptovského Mikuláša, z Bardejova tretí najlepší strelec René Schneider.

Po ročnej odmlke sa v kádri trénera HC Prešov 07 Jozefa Čontofalského objavil odchovanec klubu, obranca Vladimír Sabol.

„Na doplnení kádra stále pracujeme,“ vraví R. Pucher. „Naším zámerom je vyskladať aspoň jednu päťku z hráčov s extraligovými skúsenosťami. S konkrétnymi hokejistami aj ich súčasnými klubmi prebiehajú rokovania o ich uvoľnení k nám. O menách je preto ešte predčasné hovoriť. V zajtrajšom zápase so Spišiakmi by mali nastúpiť nielen hráči, ktorých testujeme z iných klubov, ale aj niektorí prešovskí juniori.“

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.