Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Šarišania neuspeli v Zemplíne

Sportnet|Publikované 15. nov 2002 o 23:00

Košice - Po predohrávanom stretnutí Ružinov - Zvolen B 3:6, pokračovala včera I. hokejová liga zostávajúcimi stretnutiami 18. kola.Trebišov

Trebišov Prešov

4:3 (2:3, 1:0, 1:0)

Trebišov - Lepší úvod mali domáci, ktorí sa už v 1. min ujali vedenia. Dlho sa netešili, lebo hostia už o 4 min vyrovnali a ešte pridali do prvej prestávky dva góly. Domáci v poslednej minúte znížili v prvej časti na 2:3. Bojovný hokej pokračoval aj v druhej tretine, v ktorej domáci celok z množstva šancí gólovo využil iba jednu. Posledná tretina sa hrala bez gólov až do úplného záveru, keď sa 26 s pred záverečnou sirénou podarilo vsietiť domácim víťazný gól.

Góly: 1. Rusič, 20. Varga, 35. Zachar, 60. Jetš - 5. Baránok, 16. Kašpar, 17. Caban. Pred 1800 divákmi rozhodovali: Čaprnka - Hric, Szabó, vylúčení: 0:1, navyše Sabol (Prešov) 5+DKZ za hrubosť, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0.

Senica Michalovce

2:1 (0:1, 2:0, 0:0)

Senica - Podľa postavenia v tabuľke sa čakalo jednoznačné víťazstvo domácich. Ale každý zápas je iný, lepšie začali hostia, ktorí využili presilovú hru o dvoch hráčov v prvej tretine a ujali sa vedenia. Druhá časť vyšla lepšie domácim, ktorí súpera zatlačili a otočili skóre. V tretej časti už diváci gól nevideli a dá sa povedať, že to bolo vydreté víťazstvo Senice. Michalovce rozhodne na Záhorí nesklamali.

Góly: 24. Klečko, 37. Krumpál - 20. P. Mižák. Pred 1600 divákmi rozhodovali: F. Mihálik - Junek, Vrančík, vylúčení: 3:3, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0.

Zostávajúce výsledky: Spartak Dubnica - HK 95 Pov.Bystrica 4:0 (1:0, 1:0, 2:0), góly: 15., 48. Rešetka, 33. Žitňanský, 41. Bobík. MšHK Prievidza - HKm Nitra 2:6 (0:0, 1:4, 1:2), 38. Pšenka, 56. Sibert - 21. T. Chrenko, 26. Štefanovský, 29. a 52. G.Saliji, 32. Dirnbach, 54. Ivičič. VTJ Topoľčany B. Bystrica 1:3 (0:1, 0:1, 1:1), 59. M. Goga - 12. Kentoš, 39. Pažítka, 46. Učeň.