Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Saparovi sa nechce z Košíc, Žilinčania skôr pokukujú po Šinglárovi

Sportnet|Publikované 11. dec 2002 o 23:00

Košice - Činovníci 1. FC Košice už dávnejšie deklarovali, že v kádri dôjde k zmenám, no tie budú závisieť aj od toho, ako sa im podarí naplniť

rozpočet na ďalší rok. O prvých možných odchodoch sa už dlhšie špekulovalo. Pochopiteľne, po nie najpresvedčivejších výkonoch ku koncu jesene majú veľkú pravdepodobnosť skončiť v mužstve hráči, ktorým končí hosťovanie v 1. FC. Objavili sa však aj informácie, že o Mareka Saparu má záujem Žilina. "O tom nič neviem, ale neprekvapilo by ma, keby sa niečo udialo poza náš chrbát, lebo už máme jednu skúsenosť s pánom Belaníkom, ktorý najprv rokoval s hráčom, až potom kontaktoval klub. Podľa toho, čo viem, ani samotný Marek nechce teraz odísť z Košíc, má s klubom platnú zmluvu," povedal prezident 1. FC Róbert Varga. Jeho menovec Vladimír Varga, hráčov manažér, tiež nevie, že by Žilina mala záujem o Saparu, lebo manažér MŠK Karol Belaník s ním predvčerom rozprával a nič mu nenaznačil.

Podľa našich informácií vraj klub spod Dubňa hľadá skôr hráča do obrany. V tejto súvislosti si Žilinčania vyhliadli 23-ročného Petra Šinglára s druholigových Ličartoviec, ktorý nakrátko privoňal k prvoligovej scéne v Dubnici. Ich záujem vraj stroskotal na peniazoch. Ličartovce údajne požadovali vysoké odstupné.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.