Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Sampras varuje Hrbatého

Sportnet|Publikované 11. nov 2008 o 23:00

BRATISLAVA. Na bratislavský exhibičný tenisový zápas Američana Peta Samprasa s Dominikom Hrbatým, ktorý sa uskutoční v sobotu 29. novembra, už

predali polovicu vstupeniek. Tridsaťsedemročný držiteľ 14 grandslamových titulov Sampras a sedemnásobný a úradujúci Tenista roka v SR Hrbatý budú bojovať približne od 18.00 h na tvrdom povrchu Taraflex na 2 získané štandardné sety s tajbrejkom vo všetkých.

"Dominik, som už šesť rokov v tenisovom dôchodku, takže pod tlakom budeš ty ako aktívny hráč. Nemôžeš predsa nechať starého chlapa, aby ťa porazil. Porozprával by som o tom každému," so smiechom uviedol vo svojom posolstve na diaľku pre súpera P. Sampras a dodal: "Dávaj si pozor. Budem nabiehať k sieti po každom podaní. Zároveň však buď ku mne dobrý. Mám pred sebou dlhú cestu za tebou. Nerád by som prehral nejako 2:6, 2:6." Američan vedie v bilancii z "ostrých" vzájomných súbojov 2:1, vrátane úspechu v pamätnom päťsetovom boji v osemfinále Australian Open 1997. Hrbatému sa bude chcieť revanšovať za prehru 6:0, 4:6, 4:6 v rámci düsseldorfského antukového Svetového pohára tímov ATP 2000.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.