Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Šaľa siaha po hetriku aj v pohári

TASR|Publikované 10. máj 2002 o 10:02

Bratislava 10. mája (TASR) - V mestskej športovej hale sa cez víkend uskutoční záverečný turnaj Slovenského pohára v hádzanej žien. V prvom sobotňajšom ...

Bratislava 10. mája (TASR) - V mestskej športovej hale sa cez víkend uskutoční záverečný turnaj Slovenského pohára v hádzanej žien. V prvom sobotňajšom semifinále sa o 16.00 h stretnú tímy Michalovce a bratislavského Interu, druhú dvojicu tvorí domáci Slovan Duslo a HK Nitra (18.00).

Jasným favoritom je úradujúci majster Duslo Šaľa, ktorý by v prípade celkového triumfu dosiahol po hetriku v lige tretie víťazsvo aj v slovenskej pohárovej súťaži. "Po zdravotnej stránke sú dievčatá v poriadku a celé družstvo je pred turnajom správne motivované," konštatovala trénerka Braunová.

Druhé semifinálové stretnutie sa bude sčasti prekrývať s finálovým zápasom majstrovstiev sveta v hokeji. "Z tohto dôvodu sme sa snažili posunúť termíny sobotňajších duelov, ale Michalovce na to nepristali, lebo do Šale pricestujú až v sobotu a to by museli príliš skoro vyrážať," informoval generálny sekretár Dusla Ladislav Kovács.

Program záverečného turnaja Slovenského pohára: sobota: Zekon Michalovce - Inter Bratislava (16)

HK Nitra - Duslo Šaľa (18) nedeľa: finále (10.30)

Autor: TASR

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.