Utorok, 2. marec, 2021Meniny má Anežka

Šaľa odohrá oba duely s ruským Majkopom doma, ušetrí na rozhodcoch

TASR|Publikované 23. sep 2002 o 13:15

Šaľa 23. septembra (TASR) - Slovenský majster v hádzanej žien Slovan Duslo Šaľa odohrá oba zápasy 2. kola Pohára EHF s ruským celkom AGU ADYIF Majkop ...

Šaľa 23. septembra (TASR) - Slovenský majster v hádzanej žien Slovan Duslo Šaľa odohrá oba zápasy 2. kola Pohára EHF s ruským celkom AGU ADYIF Majkop na domácej palubovke 12. a 13. októbra.

Vedenie šalianskeho klubu sa so svojimi ruskými partnermi dohodlo na uhradení leteniek i päťdňového pobytu na Slovensku v celkovej hodnote 7000 amerických dolárov. "Na prvý zápas nastúpime v sobotu 12. októbra, odveta bude nasledovať hneď na druhý deň v nedeľu, oba zápasy sa začnú o 18.00 h," informoval sekretár Šale Ladislav Kovács a pokračoval: "Pôvodne sme mali odvetu hrať až v pondelok, čo by predstavovalo naše vyššie náklady na rozhodcov. Preto sme radi, že sme sa so súpermi nakoniec dohodli na nedeli." Oba duely bude rozhodovať dvojica macedónskych arbitrov - súrodencov Načevských.

Podobný krok ako Šaľa už zrealizoval aj majstrovský celok mužov MŠK Považská Bystrica, ktorá sa so súperom v 1. kole Ligy majstrov Ševardeni Tbilisi dohodla na oboch stretnutiach na Považí za uhradené letenky a 8000 eúr.

br mp jch

Súvisiace články