Sobota, 16. októbra, 2021Meniny má Vladimíra

Šaľa je v kríze, v dvojzápase vo Volgograde bez Flaškovej

TASR|13. feb 2003 o 10:53

Bratislava 13. februára (TASR) - Slovenský majster v hádzanej žien Slovan Duslo Šaľa sa cez víkend predstaví v oboch zápasoch osemfinále Pohára EHF ...

Bratislava 13. februára (TASR) - Slovenský majster v hádzanej žien Slovan Duslo Šaľa sa cez víkend predstaví v oboch zápasoch osemfinále Pohára EHF na palubovke ruského klubu AKVA Volgograd. Prvý duel bude na programe v sobotu 15. februára o 17.00, odveta hneď na druhý deň o 16.00.

Chemičky budú v úlohe outsidera, keďže sa v súčasnosti nachádzajú v nebývalej kríze, ktorej dôkazom je stredajšia, v poradí už tretia prehra za sebou v WHIL, na palubovke najlepšieho českého tímu DHK Altermed Olomouc 26:28. Trénerka Darina Braunová okrem spojok Kormanovej a Kollárovej (oba majú materské povinnosti) už nemôže rátať ani so zranenou reprezentačnou krídelníčkou Flaškovou (rameno).

"V súčasnosti sa nám vôbec nedarí. Škrípe to hlavne v hre spojok, kde pri absencii Kormanovej i Kollárovej viazne súhra. Podľa toho, čo som videla na videu, čaká nás veľmi kvalitný súper. Šance na postup sú síce malé, ale budeme bojovať," uviedla kormidelníčka D.Braunová.

Oba zápasy povedie izraelská rozhodcovská dvojica Cohen, Pereztz.

Súvisiace články