Pondelok, 18. január, 2021Meniny má Bohdana

Sabovčíka "vytočil" Sting, o krasohviezdu sa stará Jennifer

TASR|Publikované 10. feb 2002 o 17:02

Salt Lake City 10. februára (TASR) - Atašé slovenskej olympijskej výpravy v Salt Lake City Jozef Sabovčík prišiel v sobotu napoludnie do Slovenského ...

Salt Lake City 10. februára (TASR) - Atašé slovenskej olympijskej výpravy v Salt Lake City Jozef Sabovčík prišiel v sobotu napoludnie do Slovenského domu do ružova vyspatý po dlhej noci svojho skvelého vystúpenia na otváracom ceremoniáli. Americký krasokorčuliarsky profesionál v povznesenej nálade zoznámil svoju manželku Jennifer s manažérom zariadenia Petrom Sisákom, ktorý mu povedal:

"Vítam Ťa, gratulujem Ti k famóznemu vystúpeniu a dúfam, že teraz sa už budeš venovať najmä nám tu." Hoci sa už úspešný krasokorčuliar morený hladom tešil na chutný obed z kuchyne svojej rodnej vlasti, z jeho všeobecne dobrej nálady vzišli svieže produkty komunikácie: "S Jenny sme sa zobrali v máji pred tromi rokmi. Ona je od San Francisca, bola tiež krasokorčuliarka, ale už nie je. Teraz sa stará o domácnosť a o mňa. No, ale teraz sa nemusí, teraz sa spolu venujeme nášmu olympijskému tímu. Je mi ťažko hovoriť, že najviac ma zaujíma hokej, lebo krasokorčuliari sa potom urazia."

Sabovčík zrejme neľutoval, že v ten večer dal prednosť Beständigovcom a ich krátkemu programu. O hokejistoch, ktorí v rovnakom čase šokujúco podľahli Nemecku, totiž povedal: "Držím chlapcom palce a pevne verím, že sa do hlavného turnaja dostanú. Veď oni tam patria od začiatku a úplne najlepšie by bolo, keby hrali proti Čechom vo finále."

Jozefa teda hokejisti poriadne sklamali, ale večer predtým ho "vytočil" aj slávna osobnosť. Pravda kultová postava hudobného šoubiznisu pozitívnym spôsobom:

"Pred tým posledným vstupom na ceremoniáli som išiel do zákulisia, hore na poschodí mi robili make-up a prišiel za mnou Sting. Povedal mi, že to bolo fantastické, tak som sa s ním odfotil. Bol som z toho úplne vytočený, pretože taká osobnosť nechodí za mnou každý deň."

/vyslaný redaktor TASR/

Autor: TASR

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.