Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

S Karlovacom uhrali set

Sportnet|Publikované 29. okt 2006 o 23:00

Chemes Humenné - Karlovac 1:3 (-26, -20, 20, -18)Humenné (SITA) - Volejbalisti slovenského vicemajstra VK Chemes Humenné prehrali v

Chemes Humenné - Karlovac 1:3 (-26, -20, 20, -18)

Humenné (SITA) - Volejbalisti slovenského vicemajstra VK Chemes Humenné prehrali v sobotňajšom

stretnutí Stredoeurópskej ligy v domácom prostredí s chorvátskym tímom OK Karlovac 1:3 (-26, -20, 20, -18). "Mrzí ma, že sme pred domácim publikom zohrali zápas s množstvom nevynútených chýb a nepodarilo sa nám zvíťaziť," skonštatoval pre agentúru SITA po zápase kormidelník

východniarov Štefan Hronec. V prvých dvoch setoch urobili Humenčania veľa nevynútených chýb a vliali tak sebavedomie Chorvátom. V treťom sete síce domáci znížili na 1:2, ale štvrtý set patril opäť Chorvátom.

Zápas trval 93 min, rozhodovali: Lemek a Dudek (obaja Poľ.), 300 divákov