Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

Rýchle zlepené góly rozhodli

Sportnet|Publikované 5. okt 2008 o 22:00

Obrovské strelecké trápenie hokejistov HK AquaCity ŠKP Poprad akoby nemalo konca. Potvrdilo sa to aj vo včerajšom domácom zápase proti Slovanu

Bratislava, v ktorom Podtatranci nedokázali prekonať hosťujúceho brankára a majstrovi podľahli 0:4.

POPRAD. Hlavu si nad tým lámal po skončení duelu aj popradský útočník René Jarolín.

"Celý zápas poznačil jeho úvod a dva rýchle zlepené góly, ktoré sme inkasovali už v 3. minúte. Začiatok nám vôbec nevyšiel, naopak, Slovanu áno a napokon to takto dopadlo. Myslím si, že v druhej a tretej tretine sme nehrali zle, ale stále nedávame góly. Šance si vypracujeme, ale ich realizácia nám vôbec nevychádza. Je to až neuveriteľné, s niečím podobným som sa vo svojej kariére ešte asi nestretol," povedal nám sklamaný R. Jarolín, ktorý vo včerajšom súboji naskakoval na ľad na poste centra s mladíkmi Haščákom a Bucom.

Rozdelenie formácií

"Tréner to takto rozdelil, že Arného Krotáka, mňa i Riša Šechného dal do troch rôznych formácií a ku nám dal mladých hráčov, aby sa to rozložilo na štyri päťky. Verím, že sa zohráme a že to začne fungovať," zaželal si v mene celého popradského kolektívu rodák zo Záhoria, ktorý sa zajtra predstaví proti "svojim," keďže Poprad privíta na svojom ľade Skalicu.

"Chceli sme vyhrať v Košiciach aj proti Slovanu, ale títo súperi boli nad naše sily. Teraz to už musíme hodiť za hlavu a sústrediť sa na najbližšie súboje. Pre mňa osobne bude duel proti Skalici špecifický, keďže som sa tam narodil a mám tam prakticky celú rodinu i najbližších. Verím, že náš fanklub nás bude povzbudzovať tak ako proti Slovanu. Boli naozaj výborní," dodal strelec ostatných dvoch gólov Popradčanov v piatok v Košiciach.

RICHARD HUDEČEK

richard.hudecekkorzar.sk

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.