Sobota, 31. júla, 2021Meniny má Ignác

Ružička hráčom týždňa v OHL

Sportnet|25. feb 2004 o 00:00

TORONTO - Hráčom uplynulého týždňa v juniorskej súťaži Ontario Hockey League (OHL) sa stal slovenský útočník Štefan Ružička (na snímke) . Hráč tímu Owen Sound Attack dosiahol v troch zápasoch 7 bodov za štyri góly a tri prihrávky. Jeho tím vo všetkých .

TORONTO - Hráčom uplynulého týždňa v juniorskej súťaži Ontario Hockey League (OHL) sa stal slovenský útočník Štefan Ružička (na snímke) . Hráč tímu Owen Sound Attack dosiahol v troch zápasoch 7 bodov za štyri góly a tri prihrávky. Jeho tím vo všetkých troch zápasoch vyhral.

Nitran je v bodovaní ligy na výbornom 18. mieste, keď v 54 zápasoch dosiahol 65 bodov (32 + 33). V hodnotení nováčikov je však najlepší. Veľmi úspešné pôsobenie má za sebou 19-ročný Ružička aj v reprezentačnom tíme. Získal striebro na MS hráčov do 18 rokov v ruskej Jaroslavli (2003) a na šampionáte dvadsaťročných vo Fínsku pred dvoma mesiacmi bol so šiestimi bodmi najproduktívnejším hráčom mužstva. Vo vstupnom drafte NHL si ho pred rokom vybrala Philadelphia Flyers v 3. kole. (sb)

Súvisiace články