Pondelok, 26. júla, 2021Meniny má Anna, Hana, Anita

Rozpis zápasov podľa skupín - skupiny, štvrťfinále, semifinále, finále

Sportnet|26. apr 2001 o 00:00

Skupiny:

Skupina A Skupina B Skupina C Skupina D
Česko Fínsko Švédsko Kanada
Švajčiarsko Slovensko USA Rusko
Bielorusko Rakúsko Lotyšsko Nórsko
Nemecko Japonsko Ukrajina Taliansko


Kvalifikačná časť I.

Dátum

Začiatok

Hannover

Kolín

Norimberg

Sobota
28. Apríl 2001

16.00

Skupina D
(Zápas č. 2) Nórsko - Kanada 

Skupina A
(Zápas č. 1)
Švajčiarsko - Nemecko

Skupina A
(Zápas č. 3)
Bielorusko - Česko

 

20.00

Skupina D
(Zápas č. 4)
Rusko - Taliansko

Skupina C
(Zápas č. 5)
USA - Ukrajina

Skupina B
(Zápas č. 6)
Rakúsko - Fínsko

Nedeľa
29. Apríl 2001

16.00

 

Skupina C
(Zápas č. 7)
Lotyšsko - Švédsko

Skupina B
(Zápas č. 8)
Slovensko - Japonsko

 

20.00

Skupina D
(Zápas č. 9)
Rusko - Nórsko

Skupina A
(Zápas č. 10)
Česko - Nemecko

 

Pondelok
30. Apríl 2001

16.00

Skupina D
(Zápas č. 11)
Kanada -
Taliansko

Skupina A
(Zápas č. 12)
Švajčiarsko - Bielorusko

Skupina B
(Zápas č. 13)
Slovensko - Rakúsko

 

20.00

 

Skupina C
(Zápas č. 14)
USA - Lotyšsko

Skupina B
(Zápas č. 15)
Fínsko - Japonsko

Utorok
1. Mája 2001

16.00

     

 

20.00

Skupina D
(Zápas č. 17)
Taliansko - Nórsko

Skupina C
(Zápas č. 16)
Švédsko - 
Ukrajina

Skupina A
(Zápas č. 18)
Česko - Švajčiarsko

Streda
2. Mája 2001

16.00

Skupina A
(Zápas č. 19)
Nemecko - Bielorusko

Skupina C
(Zápas č. 20)
Ukrajina - Lotyšsko

Skupina B
(Zápas č. 21)
Japonsko - 
Rakúsko

 

20.00

Skupina D
(Zápas č. 22)
Kanada -
Rusko

Skupina C
(Zápas č. 23)
Švédsko - USA

Skupina B
(Zápas č. 24)
Fínsko - Slovensko

 

 

Kvalifikačná časť II.:

Dátum

Začiatok

Skupina E/Hannover

Skupina F /Kolín

Skupina G/Norimberg

Piatok
4. Mája 2001

16.00

D1 - A3
(Zápas č. 25)

B2 - C3
(Zápas č. 26)

C4 - A4
(Zápas č. 27)

 

20.00

A2 - D3
(Zápas č. 28)

C1 - B3
(Zápas č. 29)

B4 - D4
(Zápas č. 30)

Sobota 
5. Mája 2001

16.00

A1 - D2
Zápas č. 31)

B1 - C2
(Zápas č. 32)

A4 - D4
(Zápas č. 33)

 

20.00

D1 - A2
(Zápas č. 34)

C1 - B2
(Zápas č. 35)

B4 - C4
(Zápas č. 36)

Nedeľa
6. Mája 2001

16.00

D2 - A3
(Zápas č. 37)

C2 - B3
(Zápas č. 38)

  

  

20.00

D3 - A1
(Zápas č. 39)

C3 - B1
(Zápas č. 40)

  

Pondelok
7. Mája 2001

16.00

A3 - D3
(Zápas č. 41)

  

A4 - B4
(Zápas č. 42)

  

19.00

 

B3 - C3
(Zápas č. 43)

D4 - C4
(Zápas č. 44)

Utorok
8. Mája 2001

16.00

A2 - D2
(Zápas č. 45)

B2 - C2
(Zápas č. 46)

 

 

20.00

A1 - D1
(Zápas č. 47)

B1 - C1
(Zápas č. 48)

 

Štvrťfinále:

Štvrtok
10. Mája 2001

 

E1 - F4
(Zápas č. 49)

F1 - E4
(Zápas č. 50)

 

 

E2 - F3
(Zápas č. 51)

F2 - E3
(Zápas č. 52)

Semifinále:

Sobota
12. Mája 2001

 

Zápas č. 53

Víťaz Zápas č. 49 (E1 - F4)
 - 
Víťaz Zápas č. 52 (F2 - E3)

 

 

Zápas č. 54

Víťaz Zápas č. 50  (F1 - E4) 

Víťaz Zápas č. 51 (E2 - F3)

Zápas o bronzovú medailu:

Nedeľa
13. Mája 2001

15.00

Zápas č. 55

Porazený - Zápas č. 53
-
Porazený - Zápas č. 54

Finále v Hannoveri:

Nedeľa
13. Mája 2001

19.00

Zápas č. 56

Víťaz Zápas č. 53
-
Víťaz Zápas č. 54

Súvisiace články