Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

Rožňavských futbalistov čaká v sobotu ťažký súper

Tréner SP MFK Rožňava Branislav Kuzma. (Autor: Peter Podolinský)
Sportnet|Publikované 24. apr 2014 o 22:00

Po minulom kole, keď Rožňava nastúpila na pôde Šace, čaká teraz futbalistov SP MFK ďalší silný súper. V sobotu popoludní hostia doma Veľký Folkmar.ROŽŇAVA. Futbalisti SP MFK začali jarnú časť V. ligy sériou víťazstiev, ktorú však pred týždňom zastavila vedúca Šaca. Mužstvo však chce doma ukázať, že to bolo len chvíľkové zaváhanie.

„Veľký Folkmar patrí v našej súťaži k tým lepším mužstvám. No my sa pripravujeme na zápas zodpovedne a chceme sa vrátiť na víťaznú vlnu,“ osvetlil predzápasové plány tréner SP MFK Rožňava Branislav Kuzma. V minulých kolách chýbali niektorí hráči, teraz by mali byť komplet. „Verím, že všetci hráči budú k dispozícii,“ poznamenal B. Kuzma.

V minulej sezóne dokázali hráči Veľkého Folkmara doma vyhrať a v odvete si po remíze 1:1 odviezli z Rožňavy bod. V aktuálnom ročníku im to Rožňavčania vrátili a po zhodnom výsledku 1:1 si na pôde súpera vybojovali remízu.

„V jesennom zápase sme boli domácim minimálne vyrovnaným súperom, aj keď to na ich pôde mužstvá nemajú ľahké,“ vrátil sa k prvému zápasu B. Kuzma.

Tréner SP MFK sa ešte krátko vrátil k zápasu v Šaci. „Súperovi gratulujem k víťazstvu. Pre nás to bolo určite poučné stretnutie, ktoré nás napriek prehre posunulo vpred,“ uzavrel B. Kuzma.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.