Sobota, 27. február, 2021Meniny má Alexander

Rožňavskí futbalisti nechcú ísť len na výlet

Vyrovnaní súperi. V ostatných sezónach si ako Rožňava aj Kr. Chlmec strážili domáce víťazstvá. (Autor: Peter Podolinský)
Sportnet|Publikované 7. jún 2013 o 00:00

V predposlednom kole cestujú v nedeľu futbalisti SP MFK Rožňava na pôdu tabuľkového suseda z Kráľovského Chlmca.ROŽŇAVA. Záver sezóny zatiaľ Rožňavčanom vychádza. Z piatich zápasov vyhrali v štyroch, bodovali teda nielen doma, ale aj na pôde súpera.

V ostatnom kole sa im to podarilo na ihrisku v Veľkých Kapušanoch, kde vyhrali 3:2.

„Hrali sme disciplinovane a mali sme zápas v moci. Na toto by sme radi nadviazali aj v nadchádzajúcom zápase proti Kráľovskému Chlmcu,“ začal tréner SP MFK Rožňava Štefan Kossuth. K dispozícii by mal mať kompletnú zostavu.

V aktuálnej tabuľke je Rožňava na desiatom a Kr. Chlmec na deviatom mieste. Obaja súperi tak už sú „za vodou“ a záchranárske práce im nehrozia. Zápas však určite nechcú vypustiť.

„Nejdeme na výlet. Chceme podať seriózny výkon a uhrať dobrý výsledok. V ostatných kolách nám trocha prialo aj šťastie, no hlavne sme hrali dobre. V tom chceme pokračovať. Hrať jednoducho a urobiť čo najmenej individuálnych chýb,“ načrtol plány Š. Kossuth.

Súvisiace články