Utorok, 19. január, 2021Meniny má Drahomíra, Mário

Rožňavská hokejová mlaď začala prípravu na blížiacu sa sezónu

Sportnet|Publikované 29. sep 2003 o 22:00

Rožňava/Kežmarok - Prvý septembrový víkend sa rozbehla príprava mladých rožňavských hokejistov v kategórii starších žiakov. Pretože na domácom

štadióne bude ľad až v novembri, žiaci z mestského hokejového klubu HKM 98 trénujú na suchu a cez víkendy cestujú za ľadom na zimný štadión do Kežmarku. Uplynulú sobotu odohrali priateľské stretnutie so svojím tradičným súperom z Gelnice.

HKM 98 Rožňava - Gelnica

1:2 (0:1, 0:0, 1:1)

Obe mužstvá zohrali vyrovnané stretnutie o čom svedčí aj pomer striel na bránu. Rožňavčania vystrelili na súperovu bránu 38 - krát, a podarilo sa im dať jeden gól. Gelničania vyslali na rožňavského brankára Tibora Takáča 36 striel, pričom úspešní boli dvakrát. Chlapci z HKM 98 mohli aj vyhrať, ale vyložené gólové príležitosti Patrika Holčana a Briana Liptáka zostali nepremenené. Úspešným rožňavským strelcom bol Martin Benko, ktorému asistoval Tomáš Benko. V tomto prvom priateľskom stretnutí začínajú tréneri Cyril Smorada a Ján Öszi formovať nové zloženie pätiek. Po odchode niektorých žiakov totiž prišli do mužstva mladší chlapci. Príjemným faktom je, že hra mužstva sa z tretiny na tretinu zlepšovala.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.