Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

Rožňavčanky úradovali

Sportnet|Publikované 1. nov 2007 o 23:00

Preplnená hala v Rožňave videla v zápase AT Gemtexu s Nitrou výborný a napínavý extraligový basketbal. Nitrianske družstvo nabité zvučnými menami

počas celého stretnutia s nováčikom, s výnimkou krátkeho úseku, ťahalo prekvapujúco za kratší koniec. O jasnom víťazstve rozhodla štvrtá štvrtina, ktorú domáce basketbalistky zvládli takticky na výbornú a nedali Nitre žiadnu šancu.

V súboji košických družstiev Cassovie a Kositu nebolo o víťazstve favorita žiadnych pochýb, aj keď taký veľký bodový rozdiel ma prekvapil.

UMB Banská Bystrica v zápase so Slovanom nedala šancu bratislavskému tímu, keď konečný výsledok nepotrebuje žiadny komentár.

Vyrovnanejší súboj som očakával v zápase Popradu s Ružomberkom hlavne preto, že Poprad je doma nebezpečný a jeho posledné výsledky dávali predpoklad dramatickejšieho zápasu. Na vysoké víťazstvá Ružomberka si asi budeme musieť zvyknúť.

Myjava pod domácimi košmi hostila Viktoriu Košice, ktorá hrá v dobrej forme a evidentne jej pomohol príchod Bulharky Perostijskej. V zápase Viktoria dominovala a potvrdila, že s ňou treba rátať ako s jedným z ašpirantov na medailové miesto.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.