Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

Rožňava v Rudňanoch neuspela

Sportnet|Publikované 15. sep 2014 o 22:00

Po víťazstve v pohári nad Lučencom mala Rožňava ambície bodovať aj v Rudňanoch.

Aj keď chvíľu mali bod na dosah, nakoniec odišli s prehrou 1:3.

ROŽŇAVA. Kvalitný výkon proti treťoligistovi naznačoval, že hráči SP MFK by nemuseli v Rudňanoch vyjsť naprázdno. No stalo sa. Boli to dlhé oslavy, či prílišná eufória, čo sa podpísalo na výsledku?

„Ani oslavy, ani eufória v tom nebola. Po dni voľna po zápase s Lučencom som hráčov upozorňoval na to, že treba zabudnúť na pohárový zápas a s maximálnou koncentráciou sa začať pripravovať na zápas v Rudňanoch. Bohužiaľ viacerí hráči moje slová asi nepochopili, aj keď som to viackrát zdôrazňoval a ich príprava bola taká aká bola,“ uviedol tréner SP MFK Rožňava Branislav Kuzma.

Domáci sa dostali do vedenia po premenenej štandardke po dvadsiatich minútach hry. „Zápas sme začali úplne zbytočnou štandardnou situáciou, po ktorej sme inkasovali. Prvý polčas bol z našej strany slabý,“ konštatoval B. Kuzma.

V druhom polčase sa to však zmenilo. „Po ostrom dohovore cez prestávku sme prvých dvadsaťpäť minút druhého polčasu predvádzali výborný výkon. Podarilo sa nám vyrovnať a mali sme ďalších šesť či sedem vyložených šancí. Zápas sme mohli otočiť v náš prospech a rozhodnúť o výsledku. Bohužiaľ sme zahodili aj nemožné,“ uviedol B. Kuzma.

Domáci následne trestali. „Znova po obrovskej individuálnej chybe v obrane sme inkasovali druhý gól a v závere po štandardke tretí,“ smutne konštatoval B. Kuzma.

V minulých kolách síce nebol kormidelník SP MFK nadšený prácou arbitrov, no tentoraz to bolo inak.

„Domácim funkcionárom by som sa chcel poďakovať za príjemné a korektné prostredie a tak isto trojici rozhodcov za perfektne odvedenú prácu,“ uzavrel B. Kuzma.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.