Štvrtok, 25. február, 2021Meniny má Frederik, Frederika

Rožňava stratila body v Kráľovskom Chlmci

Sportnet|Publikované 5. aug 2014 o 00:00

Futbalisti SP MFK začali nový ročník IV. ligy remízou v Kr. Chlmci.ROŽŇAVA. „Skôr sme dva body stratili, ako jeden získali. Viedli sme už 2:0 a mali ďalšie šance. Bohužiaľ, znova sme ich nepremenili a po lacných góloch sme remizovali,“ zhrnul hneď na úvod tréner SP MFK Rožňava Branislav Kuzma prvé vystúpenie Rožňavčanov.

Nos na góly ukázal hneď v úvode zápasu navrátilec F. Kovács. Na začiatku druhého polčasu skóroval F. Pollák a črtal sa priaznivý vývoj zápasu.

Domáci síce po chvíli znížili, no vedenie si hráči SP MFK držali aj naďalej. Od zisku troch bodov ich nakoniec delili len minúty, pretože domácim sa vyrovnať podarilo dve minúty pred koncom riadneho hracieho času.

V zostave je okrem spomínaného Kovácsa aj M. Mészner (hosťovanie z FK Krh. Podhradie) či dvojica odchovancov, ktorí sa na čas z áčka vytratili, L. Drobňák a R. Kúdela.

Novou posilou, ktorá prišli v závere prípravy je Z. Zdechovan (hosťovanie z Krh. Podhradia). Naopak, v zostave chýbal M. Almáši ml., ktorý bude v aktuálnej sezóne obliekať dres FK Krh. Podhradie.

V stredu hostí Rožňava Šacu. „Na zápas sa tešíme a verím, že prídu aj diváci. Mám už istú predstavu o tomto stretnutí. Na tréningu si to rozoberieme a verím, že zápas zvládneme k spokojnosti,“ uzavrel B. Kuzma.

Súvisiace články