Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Rožňava predsa len zvíťazila

Sportnet|Publikované 21. okt 2007 o 22:00

Bezgólový polčas veľa futbalu nepriniesol. Po prestávke najprv Rožňavčania pykali za chybu, no v závere ich Šťastena predsa len neopustila.ROŽŇAVA.

Bezgólový polčas veľa futbalu nepriniesol. Po prestávke najprv Rožňavčania pykali za chybu, no v závere ich Šťastena predsa len neopustila.

ROŽŇAVA. V slnečnom, ale veľmi studenom a veternom počasí mali domáci futbalisti za úlohu, aj vzhľadom na postavenie v tabuľke, bodovať. Do prestávky si obe mužstvá vypracovali len náznaky šancí a výkonom tiež príliš neoslnili. "Nechápem hlavne nasadenie niektorých hráčov s akým hrali. Verím, že nastupovali s istým strachom, predsa len to bol šesťbodový zápas, ale aj tak, nevedia sa vyburcovať, v útoku nevieme čo s loptou," začal mierne nahnevane vedúci mužstva SP MFK Rožňava Jozef Drobňák.

Zmena strán našťastie priniesla oživenie na ihrisku. Po niekoľkých strelách a hlavičkových pokusoch Vargu prišiel gól. Po chybe v domácej obrane sa v 74. min. presadil Hudáček a Nálepkovo viedlo. "Krídla v útoku nepodržali. Varga sa tam bil o výsledok, no mal dosť veľa smoly. No urobiť takú fatálnu chybu, akú predviedol náš obranca, to je nemysliteľné. To je vážne na infarkt," pokračoval J. Drobňák.

Po troch minútach však bolo vyrovnané. Po priamom kope Lorinca sa v šestnástke presadil navrátilec Bulík a trochu upokojil spoluhráčov. Po góle ožilo aj dovtedy tiché obecenstvo. "Bolo dôležité, že sme vyrovnali rýchlo," podotkol vedúci mužstva. Nasledovalo niekoľko zahodených šancí. Keď sa už zdalo, že sa body budú deliť, tak sa v samotnom závere odhodlal k akcii Gonos a zabezpečil tri body. "Boli sme šťastnejší. Hosťom sa neoplatilo naťahovať čas ležaním. No je to málo proti takému súperovi. Herne sme určite nepresvedčili ani tých zopár fanúšikov, ktorí sme prišli. Viem, že po víťaznom zápase by človek mal rozprávať ódy a zabudnúť na zlé, ale takto to ďalej nejde," uzavrel J. Drobňák.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.