Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Rožňava hrala v nedeľu strašne zle

Sportnet|Publikované 11. sep 2002 o 22:00

Rožňava - U vyše dvoch týždňoch chýba v kádri štvrtoligového celku Rožňavy kapitán Oliver Dávid. Naposledy nastúpil v derby s Betliarom, ale po

hodine hry ho tréner Zoltán Breuer vystriedal. Potom vynechal zápas v Lastomíri a modro-žltý dres neobliekol ani doma proti lídrovi z Krompách. Na štadióne však bol, ale s bandážou na pravom kolene. Zranenie je zranenie a vtedy sa hodnotný športový výkon ťažko podáva. Navyše, zdravie je prvoradé. Skúsenosti rožňavského kapitána, ktorého funkciu prebral hrotový hráč Tibor Grecmacher, však evidentne v zápase proti Krompachom chýbali. Nemal kto dirigovať obranu a tá inkasovala štyri razy. Útok vyšiel naprázdno.

"Hráme strašne zle. Mužstvo je v útlme, nevidím žiadnu bojovnosť, nemáme zálohu a nevieme si vypracovať žiadnu šancu. Celé mužstvo je psychicky ubité. Neviem, čo bude ďalej," smutne skonštatoval ešte počas zápasu Oliver Dávid. Mladé a neskúsené mužstvo Rožňavy je v IV. lige na predposlednom mieste so štyrmi bodmi. Trápenie, ktoré začalo už počas minulej sezóny, pokračuje. A zranený kapitán iba krúti nad výkonmi svojich spoluhráčov hlavou. Či by však Rožňava zahrala lepšie, keby O. Dávid v nedeľu hral, je ťažko povedať. Možno by dostali domáci o gól-dva menej a možno aj viac, lebo s trochou škodoradosti môžeme pripomenúť vlastný gól rožňavského kapitána, ktorým otvoril skóre derby s Betliarom. V každom prípade si fanúšikovia koženej v Gemeri želajú, aby sa O. Dávid na trávnik vrátil, čo najskôr a svojimi skúsenosťami pomohol mužstvu SP MFK Rožňava zlepšiť doterajšie postavenia v tabuľke.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.