Sobota, 19. júna, 2021Meniny má Alfréd

Rosický na infúziách, Koller mal závraty

Sportnet|17. jún 2004 o 00:00

LISABON - Český futbalista Tomáš Rosický bol po utorňajšom stretnutí s Lotyšskom (2:1) veľmi unavený. Po návrate do hotela si okamžite ľahol do postele a v noci dostával aj infúzie. "Skutočne som mal toho plné zuby. Už je to však v pohode," povedal ...

LISABON - Český futbalista Tomáš Rosický bol po utorňajšom stretnutí s Lotyšskom (2:1) veľmi unavený. Po návrate do hotela si okamžite ľahol do postele a v noci dostával aj infúzie. "Skutočne som mal toho plné zuby. Už je to však v pohode," povedal Rosický pre idnes.cz po stredajšom tréningu českého tímu. Rosického ťažkosti spôsobila veľká horúčava.

Problémy s dehydratáciou mal aj útočník Jan Koller. "Vyzeral veľmi unavene. Zo slnka mal závraty," podotkol pre idnes.cz na margo Kollera lekár Jiří Fousek. Futbalisti musia veľa piť, pretože sa počas zápasu na ihrisku dosť potia. Niektorí sa však počas duelu k fľašiam nedostanú. Koller sa v utorok prvýkrát napil až po pol hodine stretnutia.

"Počas hry to v podstate nejde, pretože aj keď loptu zakopnete ďaleko na tribúnu, hneď tam hodia ďalšiu a pokračuje sa," dodal Koller, ktorý chýbajúce tekutiny doplnil po zápase. Ďalší hráč základnej zostavy Česka René Bolf má zasa stretnutí s Lotyšmi problémy s ľavým kolenom. (sita)

Súvisiace články