Piatok, 5. marec, 2021Meniny má Fridrich

Road to ONE mieri do Česka! Na aké mená sa môžeme tešiť?

Tomáš Tadlánek|Publikované 22. feb 2021 o 01:00

ONE Championship v spolupráci s Night of Warriors na konci apríla v Čechách zorganizuje turnaj Road to ONE!

Na konci apríla nás čaká v Čechách podujatie Road To ONE, ktoré sa bude konať v spolupráci Night of Warriors a ONE Championship. „Samotná organizácia ONE Championship a jej promotéri si všimli našej práce a našich akcií ako WAKO K1 Grand Prix alebo Yangames. Stretli sme sa osobne začali sa baviť o možnej spolupráci a od roku 2019 sme začali spolupracovať na tomto projekte.“ Opisuje začiatky tejto spolupráce hlavný organizátor, Adrián Smrčka.

Pôjde vôbec len o druhé podujatie v Európe, ktoré sa bude konať v spolupráci s najväčšou ázijskou organizáciou. Pred tým sa projekt Road To ONE uskutočnil v ruskom Jekaterinburgu. „Aj v ČR začneme ako Road To ONE. Ide o projekt ONE Championship, kde sa jedná o koncept 4-členných pyramíd v rôznych váhach. Víťazi týchto jednotlivých turnajov následne postupujú do veľkého turnaja ONE FC, kde absolútny víťaz môže získať až titul ONE FC!“ vraví detailnejšie o celom projekte.

Od organizátorov je potvrdené, že na tomto prvom podujatí prebehne turnaj čisto pod pravidlami K1 s jednou 4-člennou pyramídou. Tá bude vo váhe do 93,7kg, kde bude české farby hájiť Tomáš Hron. Zbytok doplnia traja zahraniční zápasníci.

Plány a vízie organizátorov sú ale jasné:,, V budúcnosti ale chceme robiť jeden krát ročne turnaj, kde budú 3 pyramídy v postoji a jeden turnaj kde budú 3 pyramídy v MMA. Malo by sa jednať o ľahkú váhu, strednú váhu a ťažkú váhu, kde by sme vždy chceli mať čo najlepšie české zastúpenie.“

Výbornou správou pre dívákov je, že prvý turnaj Road To ONE bude vysielaný 24.4. v priamom prenose na O2 TV a v aplikácii ONE FC, kde sa bude dať celé podujatie pozerať zdarma!

Celý, veľmi zaujímavý 30 minútový rozhovor s organizátorom Adrianom Smrčkom si môžete vypočuť tu:

Súvisiace články