Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Rimavská Sobota - Humenné 3:3 (2:2)

Sportnet|Publikované 26. okt 2003 o 23:00

Rimanská Sobota - V chladnom jesennom počasí videli diváci po stredajšom Slovenskom pohári opäť kvalitné a dramatické stretnutie. Hostia prekvapili

domáceho favorita a za polhodinu viedli 2:0. Po spätnej prihrávke Šama otvoril skóre Mycio a z pokutového kopu M. Veselý. Domáci sa nepoložili, pozbierali morálne sily a otočili skóre. Pinte dvoma gólmi v rozpätí štyroch minút vyrovnal a Lipovský pridal v úvode druhého polčasu hlavou tretí gól. Brankár Mucha ml. vyriešil sľubné akcie Pisára a Sľuku. Aj hostia mali šance, ale Ondík ani Höger neuspeli. Keď sa zdalo, že Rimavská Sobota vyhrá, dopustila sa chyba v obrane a Paraska vyrovnal. Výsledok je spravodlivý a východniari si bod za bojovnosť zaslúžili.

Góly: 32. a 36. Pinte, 53. Lipovský - 15. Mycio, 30. M. Veselý (11 m), 89. Paraska. ŽK: K. Németh, M. Valkučák - M. Veselý, Kozár. Pred 875 divákmi rozhodoval Smolák. FC: Nôta - Ádám (20. Balaško), K. Németh, Lipovský, M. Valkuláč - Pinte, Sľuka, Desiatnik (69. Rad. Tomko), Domík - Pisár (82. M. Staš), Maruniak. HFC: J. Mucha ml. - Fencák (55. T. Opiela), M. Veselý, Semanco - Mycio, Höger, Paraska, L. Opiela (90. Geri), Budzák - Šamo, Kozár (46. Ondík).